SteelSeries Qck Prism Cloth RGB 90 × 30 cm XL Siyah Gaming Mousepad
Renk
Siyah
Materyal
Mikrofiber
Yüzey Tipi
Sert
Şekil
Dikdörtgen
Kalınlık
4 mm
Gaming
Boyut
XL
3D
Baskılı
Hayır
Bilek Destekli
1.949,35 TL
13 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
13 FİYAT
Teknosa
Steelserıes QCK Prısm Cloth XL Gamıng MO (outlet)
Ücretsiz Kargo
1.949,35 TL
JetKlik
SteelSeries QcK Prism Cloth XL RGB Gaming Mousepad
Ücretsiz Kargo
2.729,00 TL
idefix
SteelSeries Qck Prism Cloth XL RGB Oyun Mousepad
Ücretsiz Kargo
2.729,00 TL
mediamarkt
Steelseries Qck Prism Cloth Xl Rgb Oyun Mousepad
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.850,00 TL
teknosa
Steelseries Qck Prism Cloth Xl Rgb Oyun Mousepad
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.912,03 TL
Zoccoshop
SteelSeries Qck Prism XL Cloth (Kumaş Yüzey) RGB Gaming Oyun Mousepad
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.999,00 TL
jetklik
Steelseries Qck Prism Cloth Xl Rgb Oyun Mousepad
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.999,00 TL
SteelSeries Qck Prism Cloth RGB 90 × 30 cm XL Siyah Gaming Mousepad Özellikleri
| Renk | Siyah |
| Materyal | Mikrofiber |
| Yüzey Tipi | Sert |
| Şekil | Dikdörtgen |
| Kalınlık | 4 mm |
| Gaming | |
| Boyut | XL |
| 3D | |
| Baskılı | Hayır |
| Bilek Destekli | |
| Desenli | Hayır |
| Dikiş Seçeneği | Dikişli |
| Genişlik | 30 cm |
| Isıtmalı | Hayır |
| Kablosuz Şarjlı | Hayır |
| Kaymaz | Evet |
| Ortopedik | Hayır |
| RGB | |
| Su Geçirmez | |
| Taban | Silikon-Kauçuk |
| Yükseklik | 90 cm |
SteelSeries Qck Prism Cloth RGB 90 × 30 cm XL Siyah Gaming Mousepad Yorumları
Ürüne Puan Ver
'SteelSeries Qck Prism Cloth RGB 90 × 30 cm XL Siyah Gaming Mousepad' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
SteelSeries Qck Prism Cloth RGB 90 × 30 cm XL Siyah Gaming Mousepad | Glorious Pc Gaming Race Elements Oyun Mousepad Xl - Ateş - Boyut: 380 x 430 x 4 mm - Hibrit Kumaş Yü | CetKing Keçe Mousepad (50 X100 Cm) Kaydırmaz Taban Ilaveli, Oyuncu Gamer Mouse Pad, Büyük Boy Large Ofis Tipi Mouse Ped, Fare Altlığı, Düz Masa Koruyucu Klavye Altı Mousepad (Açık Gri) - Altın | Deltahub Carpio G2.0 Gaming Bilek Dayanağı, Desteği (Sağ el - Large) | |
| 1.949,35 TL | 2.914,99 TL | 2.933,61 TL | 3.000,00 TL |
Mousepad Benzer Kategoriler
Mousepad Ürünleri
Steelseries Ürünleri
Steelseries Mousepad Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler

3.449,00 TL


































