SteelSeries Qck SSMP63003 45 × 40 cm L Siyah Gaming Mousepad
Renk
Siyah
Materyal
Kumaş
Yüzey Tipi
Yumuşak
Şekil
Dikdörtgen
Kalınlık
2 mm
Gaming
Boyut
L
3D
Baskılı
Hayır
Bilek Destekli
1.135,00 TL
19 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
19 FİYAT
jetklik
Steelseries Qck+ Large Gaming Oyun Mouse Pad
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.135,00 TL
mediamarkt
Steelseries Qck+ Large Gaming Oyun Mouse Pad
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.135,20 TL
teknosa
Steelseries Qck+ Large Gaming Oyun Mouse Pad
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.164,23 TL
JetKlik
SteelSeries Qck+ Large Gaming Mousepad, Düzenli Kontrol Sağlar, Oyun Sensörleri İçin Optimize Edilmiştir
Ücretsiz Kargo
1.199,00 TL
Teknosa
SteelSeries Qck+ Mousepad
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.199,00 TL
idefix
SteelSeries Qck+ Large Gaming Oyun Mouse Pad
Ücretsiz Kargo
1.199,00 TL
JetKlik
SteelSeries Qck+ Mousepad
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.199,00 TL
SteelSeries Qck SSMP63003 45 × 40 cm L Siyah Gaming Mousepad Özellikleri
| Renk | Siyah |
| Materyal | Kumaş |
| Yüzey Tipi | Yumuşak |
| Şekil | Dikdörtgen |
| Kalınlık | 2 mm |
| Gaming | |
| Boyut | L |
| 3D | |
| Baskılı | Hayır |
| Bilek Destekli | |
| Desenli | Hayır |
| Dikiş Seçeneği | Dikişsiz |
| Genişlik | 40 cm |
| Isıtmalı | Hayır |
| Kablosuz Şarjlı | Hayır |
| Kaymaz | Evet |
| Ortopedik | Hayır |
| RGB | |
| Su Geçirmez | |
| Taban | Silikon-Kauçuk |
| Yükseklik | 45 cm |
SteelSeries Qck SSMP63003 45 × 40 cm L Siyah Gaming Mousepad Yorumları
Ürüne Puan Ver
'SteelSeries Qck SSMP63003 45 × 40 cm L Siyah Gaming Mousepad' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
SteelSeries Qck SSMP63003 45 × 40 cm L Siyah Gaming Mousepad | MAT DERİ Gerçek Deri Masa Matı 60 x 35 cm Oyuncu Mouse Pad Hakiki Deri Laptop Bilgisayar Altlığı Mavi | MAT DERİ Gerçek Deri Masa Matı 60 x 35 cm Oyuncu Mouse Pad Hakiki Deri Laptop Bilgisayar Altlığı Siyah | MAT DERİ Gerçek Deri Masa Matı 60 x 35 cm Oyuncu Mouse Pad Hakiki Deri Laptop Bilgisayar Altlığı Taba - Antik Taba | |
| 1.135,00 TL | 1.999,00 TL | 1.999,00 TL | 1.999,00 TL |
Mousepad Benzer Kategoriler
Mousepad Ürünleri

2.100,16 TL

2.062,15 TL

2.021,48 TL

































