Arçelik OCD D 651 EKS Siyah Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Ocak
Kullanım Tipi
Ankastre
Ürün Tipi
Doğalgazlı
Toplam Göz Sayısı
4 Gözlü
Ocak Yüzeyi
Cam
Ateşleme Tipi
Düğmeden
Düğme Konumu
Yandan
Renk
Siyah
Genişlik
64.6 cm
Yükseklik
5 cm
Derinlik
52 cm
12.774,60 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
3 FİYAT
Abdik Dayanıklı Tüketim Malları
Arçelik Ocd D 651-1 Eks Gazlı Cam Tablalı Ocak
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
12.774,60 TL
HepsiniAlalım
Arçelik OCD D 651-2 EKS Gazlı Cam Tablalı OcakGenişlikOcak Tipi Ve Göz SayısıOcak YüzeyiÜrün Rengi
14.999,00 TL
Abdik Dayanıklı Tüketim Malları
Arçelik Ocd D 651-1 Eks Gazlı Cam Tablalı Ocak - Siyah - Doğalgaz
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
15.428,70 TL
Arçelik OCD D 651 EKS Siyah Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Ocak Özellikleri
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Ürün Tipi | Doğalgazlı |
| Toplam Göz Sayısı | 4 Gözlü |
| Ocak Yüzeyi | Cam |
| Ateşleme Tipi | Düğmeden |
| Düğme Konumu | Yandan |
| Renk | Siyah |
| Genişlik | 64.6 cm |
| Yükseklik | 5 cm |
| Derinlik | 52 cm |
| Çocuk Kilidi | |
| Dokunmatik | |
| Elektrikli Göz | |
| Gaz Emniyetli | |
| Gazlı Göz | |
| Izgaralı | |
| Kapaklı | |
| Wok Gözü |
Arçelik OCD D 651 EKS Siyah Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Ocak Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Arçelik OCD D 651 EKS Siyah Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Ocak' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Arçelik OCD D 651 EKS Siyah Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Ocak | Bosch POP6C6O90O Siyah Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Ocak | Remta Tekli Setüstü Lokanta Ocağı CEJ20(S) | Franke Fhnl 604 4g x E Ankastre Ocak - Inox - Doğalgaz | |
| 12.774,60 TL | 15.345,00 TL | 15.208,53 TL | 15.255,00 TL | |
| Kullanım Tipi | Ankastre | Ankastre | — | — |
| Ürün Tipi | Doğalgazlı | Doğalgazlı | — | — |
| Toplam Göz Sayısı | 4 Gözlü | 4 Gözlü | — | — |
| Ocak Yüzeyi | Cam | Cam | — | — |
| Ateşleme Tipi | Düğmeden | Düğmeden | — | — |
| Düğme Konumu | Yandan | Yandan | — | — |
| Renk | Siyah | Siyah | — | — |
| Genişlik | 64.6 cm | 59 cm | — | — |
| Yükseklik | 5 cm | 5 cm | — | — |
| Derinlik | 52 cm | 52 cm | — | — |
Ocak Benzer Kategoriler
Ocak Ürünleri
Arçelik Ürünleri
Arçelik Ocak Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler

15.675,00 TL

15.623,07 TL


































