Bosch PBP6C6B82O Emaye 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Siyah Ocak
Kullanım Tipi
Ankastre
Ürün Tipi
Doğalgazlı
Toplam Göz Sayısı
4 Gözlü
Ocak Yüzeyi
Emaye
Ateşleme Tipi
Düğmeden
Düğme Konumu
Yandan
Renk
Siyah
Genişlik
58 cm
Yükseklik
5 cm
Derinlik
51 cm
8.834,05 TL
5 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
5 FİYAT
idefix
Bosch Pbp6C6B82O Ocak Gazl Ankastre Siyah
Ücretsiz Kargo
8.834,05 TL
sed teknoloji
Bosch Pbp6c6b82o Ocak Gazlı Ankastre Siyah
Ücretsiz Kargo
9.999,00 TL
Aslanbey DTM
Bosch Pbp6c6b82o Ocak Gazlı Ankastre Siyah
Ücretsiz Kargo
9.999,00 TL
teknovia
Bosch PBP6C6B82O Ocak Gazlı Ankastre siyah
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
15.409,26 TL
Bozdemirler
Bosch PBP6C6B82O Ocak Gazlı Ankastre Siyah - Doğalgaz
Ücretsiz Kargo
17.860,00 TL
Bosch PBP6C6B82O Emaye 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Siyah Ocak Özellikleri
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Ürün Tipi | Doğalgazlı |
| Toplam Göz Sayısı | 4 Gözlü |
| Ocak Yüzeyi | Emaye |
| Ateşleme Tipi | Düğmeden |
| Düğme Konumu | Yandan |
| Renk | Siyah |
| Genişlik | 58 cm |
| Yükseklik | 5 cm |
| Derinlik | 51 cm |
| Çocuk Kilidi | |
| Dokunmatik | |
| Elektrikli Göz | |
| Gaz Emniyetli | |
| Gazlı Göz | |
| Izgaralı | |
| Kapaklı | |
| Wok Gözü |
Bosch PBP6C6B82O Emaye 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Siyah Ocak Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Bosch PBP6C6B82O Emaye 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Siyah Ocak' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Bosch PBP6C6B82O Emaye 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Siyah Ocak | Arçelik OMD D 602 DWI 4 Gözlü Paslanmaz Çelik Wok Gözlü Doğalgazlı Ankastre Inox Ocak | Electrolux EGH6343ROR 4 Gözlü Paslanmaz Çelik Wok Gözlü Doğalgazlı Ankastre Siyah Ocak | Vestel Ao 78370 S Vitroseramik Siyah Ankastre Ocak - Beyaz - Doğalgaz | |
| 8.834,05 TL | 18.800,00 TL | 18.999,00 TL | 18.799,06 TL | |
| Kullanım Tipi | Ankastre | Ankastre | Ankastre | — |
| Ürün Tipi | Doğalgazlı | Doğalgazlı | Doğalgazlı | — |
| Toplam Göz Sayısı | 4 Gözlü | 4 Gözlü | 4 Gözlü | — |
| Ocak Yüzeyi | Emaye | Paslanmaz Çelik | Paslanmaz Çelik | — |
| Ateşleme Tipi | Düğmeden | Düğmeden | Düğmeden | — |
| Düğme Konumu | Yandan | Önden | Önden | — |
| Renk | Siyah | — | Siyah | — |
| Genişlik | 58 cm | 58 cm | 59.5 cm | — |
| Yükseklik | 5 cm | 5 cm | 5 cm | — |
| Derinlik | 51 cm | 51 cm | 51 cm | — |



































