Eminçelik 12125 E Siyah Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Set Üstü Ocak
Kullanım Tipi
Set Üstü
Ürün Tipi
Doğalgazlı
Toplam Göz Sayısı
4 Gözlü
Ocak Yüzeyi
Cam
Ateşleme Tipi
Düğmeden
Düğme Konumu
Yandan
Renk
Siyah
Genişlik
60 cm
Yükseklik
5 cm
Derinlik
52 cm
5.295,50 TL
5 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
5 FİYAT
saruhanevim
Eminçelik 12125 E Set Üstü Ocak Siyah siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
5.295,50 TL
sancakalimer
Eminçelik 12125 E Set Üstü Ocak Siyah siyah
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
6.230,00 TL
sefaconcept
Eminçelik 12125 E Set Üstü Ocak Siyah siyah
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
6.675,00 TL
ozkanavm
Eminçelik 12125 E Set Üstü Ocak Siyah siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
7.476,00 TL
MEYRA HOME CONCEPT
Eminçelik Ec-sü 1240 Bg60 Set Üstü (Tezgah üstü) Siyah Cam Ocak SANCAK ALİMER
Ücretsiz Kargo
7.722,00 TL
Eminçelik 12125 E Siyah Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Set Üstü Ocak Özellikleri
| Kullanım Tipi | Set Üstü |
| Ürün Tipi | Doğalgazlı |
| Toplam Göz Sayısı | 4 Gözlü |
| Ocak Yüzeyi | Cam |
| Ateşleme Tipi | Düğmeden |
| Düğme Konumu | Yandan |
| Renk | Siyah |
| Genişlik | 60 cm |
| Yükseklik | 5 cm |
| Derinlik | 52 cm |
| Çocuk Kilidi | |
| Dokunmatik | |
| Elektrikli Göz | |
| Gaz Emniyetli | |
| Gazlı Göz | |
| Izgaralı | |
| Kapaklı | |
| Wok Gözü |
Eminçelik 12125 E Siyah Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Set Üstü Ocak Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Eminçelik 12125 E Siyah Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Set Üstü Ocak' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Eminçelik 12125 E Siyah Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Set Üstü Ocak | Beko BOMD D 6110 REB Gazlı Renkli Metal Tablalı Ocaklar - Beyaz | Çetintaş Evii W 848 Cat L Eı Beyaz Emaye Cam Ankastre Ocak | Termikel Ankastre Ocak Bh P6144C B - Siyah - Doğalgaz | |
| 5.295,50 TL | 7.820,00 TL | 7.820,00 TL | 7.833,80 TL |
Ocak Benzer Kategoriler
Ocak Ürünleri
Eminçelik Ürünleri

5.980,00 TL

5.980,00 TL
































