Ferre 2240 CE Siyah Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Set Üstü Ocak
Kullanım Tipi
Set Üstü
Ürün Tipi
Doğalgazlı
Toplam Göz Sayısı
4 Gözlü
Ocak Yüzeyi
Cam
Ateşleme Tipi
Düğmeden
Düğme Konumu
Yandan
Renk
Siyah
Genişlik
59.5 cm
Yükseklik
5 cm
Derinlik
51 cm
5.504,65 TL
7 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
7 FİYAT
esenlertic
Ferre S2240-CE Set Üstü Cam Ocak siyah
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
5.504,65 TL
makroreyon
Ferre S2240-CE Set Üstü Cam Ocak siyah
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
5.873,11 TL
biankastre
Ferre 2240 Ce Siyah Emaye Izgara Setüstü Cam Ocak ( Tezgah Üstü )
Ücretsiz Kargo
5.999,00 TL
idefix
Ferre S2240 Ce 4 Gz Gazl Siyah Cam Set st Ocak
Ücretsiz Kargo
6.071,08 TL
Makroreyon
Ferre 2240 Ce Siyah Emaye Izgara Setüstü Cam Ocak ( Tezgah Üstü )
Ücretsiz Kargo
6.599,00 TL
acarlaronline
Ferre S2240-CE Set Üstü Cam Ocak siyah
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
6.853,00 TL
Zerdahome
Ferre 2240 gri Ce Setüstü Ocak
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
7.090,00 TL
Ferre 2240 CE Siyah Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Set Üstü Ocak Özellikleri
| Kullanım Tipi | Set Üstü |
| Ürün Tipi | Doğalgazlı |
| Toplam Göz Sayısı | 4 Gözlü |
| Ocak Yüzeyi | Cam |
| Ateşleme Tipi | Düğmeden |
| Düğme Konumu | Yandan |
| Renk | Siyah |
| Genişlik | 59.5 cm |
| Yükseklik | 5 cm |
| Derinlik | 51 cm |
| Çocuk Kilidi | |
| Dokunmatik | |
| Elektrikli Göz | |
| Gaz Emniyetli | |
| Gazlı Göz | |
| Izgaralı | |
| Kapaklı | |
| Wok Gözü |
Ferre 2240 CE Siyah Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Set Üstü Ocak Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Ferre 2240 CE Siyah Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Set Üstü Ocak' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Ferre 2240 CE Siyah Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Set Üstü Ocak | Ferre Mega Plus Serisi 4 Gözlü Siyah Ankastre Ocak (CS205) | Ferre Ocak Gri G 2240 | Eminçelik 12126 Beyaz Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Set Üstü Ocak | |
| 5.504,65 TL | 7.000,00 TL | 7.059,00 TL | 7.120,00 TL | |
| Kullanım Tipi | Set Üstü | — | — | Set Üstü |
| Ürün Tipi | Doğalgazlı | — | — | Doğalgazlı |
| Toplam Göz Sayısı | 4 Gözlü | — | — | 4 Gözlü |
| Ocak Yüzeyi | Cam | — | — | Cam |
| Ateşleme Tipi | Düğmeden | — | — | Düğmeden |
| Düğme Konumu | Yandan | — | — | Yandan |
| Renk | Siyah | — | — | Beyaz |
| Genişlik | 59.5 cm | — | — | 59 cm |
| Yükseklik | 5 cm | — | — | 9 cm |
| Derinlik | 51 cm | — | — | 51.5 cm |

































