Franke FMY 839 HI Siyah Cam Dokunmatik İndüksiyonlu Ankastre Ocak
Kullanım Tipi
Ankastre
Ürün Tipi
İndüksiyonlu
Toplam Göz Sayısı
4 Gözlü
Ocak Yüzeyi
Cam
Ateşleme Tipi
Dokunmatik
Düğme Konumu
Önden
Renk
Siyah
Genişlik
83 cm
Yükseklik
5 cm
Derinlik
52 cm
157.737,05 TL
4 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
4 FİYAT
ANKASTREZONE
Franke Davlumbaz Fmy 839 Mythos 2gether Hı 2.0 Ocak-Davlumbaz
Ücretsiz Kargo
157.737,05 TL
ANKASTREZONE
Franke FMY 839 Elektrikli Ankastre Ocak
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
159.397,44 TL
Teknosa
Franke Mythos FMY 839 HI 2.0 340.0597.249 Siyah Davlumbazlı Ankastre Ocak
Ücretsiz Kargo
166.038,99 TL
Ankastrecenter
Mythos FMY 839 HI 2.0 Nero Davlumbaz Entegreli Ocak
14 gün içinde kargo
166.047,50 TL
Franke FMY 839 HI Siyah Cam Dokunmatik İndüksiyonlu Ankastre Ocak Özellikleri
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Ürün Tipi | İndüksiyonlu |
| Toplam Göz Sayısı | 4 Gözlü |
| Ocak Yüzeyi | Cam |
| Ateşleme Tipi | Dokunmatik |
| Düğme Konumu | Önden |
| Renk | Siyah |
| Genişlik | 83 cm |
| Yükseklik | 5 cm |
| Derinlik | 52 cm |
| Çocuk Kilidi | |
| Dokunmatik | |
| Elektrikli Göz | |
| Gaz Emniyetli | |
| Gazlı Göz | |
| Izgaralı | |
| Kapaklı | |
| Wok Gözü |
Franke FMY 839 HI Siyah Cam Dokunmatik İndüksiyonlu Ankastre Ocak Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Franke FMY 839 HI Siyah Cam Dokunmatik İndüksiyonlu Ankastre Ocak' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | |
Franke FMY 839 HI Siyah Cam Dokunmatik İndüksiyonlu Ankastre Ocak | Franke Davlumbaz Entegreli Ocak Fma 8381 R Hı 340.0705.337 - Siyah | Franke Fmy 839 Pı Mythos 2gether Indüksiyonlu Ocak ve Davlumbaz - Siyah - Elektrikli | |
| 157.737,05 TL | 138.425,00 TL | 156.084,65 TL | |
| Kullanım Tipi | Ankastre | — | — |
| Ürün Tipi | İndüksiyonlu | — | — |
| Toplam Göz Sayısı | 4 Gözlü | — | — |
| Ocak Yüzeyi | Cam | — | — |
| Ateşleme Tipi | Dokunmatik | — | — |
| Düğme Konumu | Önden | — | — |
| Renk | Siyah | — | — |
| Genişlik | 83 cm | — | — |
| Yükseklik | 5 cm | — | — |
| Derinlik | 52 cm | — | — |
Ocak Benzer Kategoriler
Ocak Ürünleri
Franke Ürünleri

160.521,50 TL

151.095,48 TL

144.840,00 TL































