Kumtel LX40TSHDF Cam Doğalgazlı Set Üstü Beyaz Ocak
Kullanım Tipi
Ankastre
Ürün Tipi
Doğalgazlı
Toplam Göz Sayısı
4 Gözlü
Ocak Yüzeyi
Çelik
Ateşleme Tipi
Düğmeden
Düğme Konumu
Yandan
Renk
Beyaz
Genişlik
60 cm
Yükseklik
5 cm
Derinlik
52 cm
7.500,00 TL
Teka OcakDomino OcakArçelik OcakKumtel OcakFranke OcakEminçelik OcakAltus OcakSiemens OcakArnell OcakNurgaz OcakProfilo OcakBeko OcakSilverline OcakMiele OcakSamsung OcakBosch OcakVestel OcakFerre OcakRegal OcakSimfer Ocak
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
elektromarket06
Kumtel LX40TSHDF Beyaz Set Üstü Cam Ocak
Ücretsiz Kargo
7.500,00 TL
Kumtel LX40TSHDF Cam Doğalgazlı Set Üstü Beyaz Ocak Özellikleri
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Ürün Tipi | Doğalgazlı |
| Toplam Göz Sayısı | 4 Gözlü |
| Ocak Yüzeyi | Çelik |
| Ateşleme Tipi | Düğmeden |
| Düğme Konumu | Yandan |
| Renk | Beyaz |
| Genişlik | 60 cm |
| Yükseklik | 5 cm |
| Derinlik | 52 cm |
| Çocuk Kilidi | |
| Dokunmatik | |
| Elektrikli Göz | |
| Gaz Emniyetli | |
| Gazlı Göz | |
| Izgaralı | |
| Kapaklı | |
| Wok Gözü |
Kumtel LX40TSHDF Cam Doğalgazlı Set Üstü Beyaz Ocak Yorumları
Ürüne Puan Ver
FrankeArçelikVinolaBekoBoschTermikelGl GeneralBEKAŞEminçelikİtimatSimferLuxellSiemensSilverlineFerreProfiloAkatElicaseamacVestel
'Kumtel LX40TSHDF Cam Doğalgazlı Set Üstü Beyaz Ocak' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Kumtel LX40TSHDF Cam Doğalgazlı Set Üstü Beyaz Ocak | Altus ALA 182 W Metal 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Beyaz Ocak | Silverline CS5335S02 Gri Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Ocak | Silverline CS5335W02 Beyaz Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Ocak | |
| 7.500,00 TL | 9.264,00 TL | 9.310,00 TL | 9.310,00 TL | |
| Kullanım Tipi | Ankastre | Ankastre | Ankastre | Ankastre |
| Ürün Tipi | Doğalgazlı | Doğalgazlı | Doğalgazlı | Doğalgazlı |
| Toplam Göz Sayısı | 4 Gözlü | 4 Gözlü | 4 Gözlü | 4 Gözlü |
| Ocak Yüzeyi | Çelik | Metal | Cam | Cam |
| Ateşleme Tipi | Düğmeden | Düğmeden | Düğmeden | Düğmeden |
| Düğme Konumu | Yandan | Yandan | Yandan | Yandan |
| Renk | Beyaz | Beyaz | Gri | Beyaz |
| Genişlik | 60 cm | 58 cm | 59 cm | 59 cm |
| Yükseklik | 5 cm | 5 cm | 5 cm | 5 cm |
| Derinlik | 52 cm | 51 cm | 52 cm | 52 cm |

































