Siemens EB6C5PB82O Paslanmaz Çelik 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Gri Ocak
Kullanım Tipi
Ankastre
Ürün Tipi
Doğalgazlı
Toplam Göz Sayısı
4 Gözlü
Ocak Yüzeyi
Paslanmaz Çelik
Ateşleme Tipi
Düğmeden
Düğme Konumu
Yandan
Renk
Gri
Genişlik
58 cm
Yükseklik
5 cm
Derinlik
51 cm
6.957,92 TL
4 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
4 FİYAT
tufekcihome
Siemens EB6C5PB82O Ankastre Ocak gri
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
6.957,92 TL
ecoevaletleri
Siemens EB6C5PB82O Ankastre Ocak gri
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
9.219,00 TL
Eco Evaletleri
Siemens Eb6c5pb82o Ankastre Ocak Gri
Ücretsiz Kargo
9.820,00 TL
turkuaztrade
Siemens EB6C5PB82O Ankastre Ocak gri
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
14.133,80 TL
Siemens EB6C5PB82O Paslanmaz Çelik 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Gri Ocak Özellikleri
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Ürün Tipi | Doğalgazlı |
| Toplam Göz Sayısı | 4 Gözlü |
| Ocak Yüzeyi | Paslanmaz Çelik |
| Ateşleme Tipi | Düğmeden |
| Düğme Konumu | Yandan |
| Renk | Gri |
| Genişlik | 58 cm |
| Yükseklik | 5 cm |
| Derinlik | 51 cm |
| Çocuk Kilidi | |
| Dokunmatik | |
| Elektrikli Göz | |
| Gaz Emniyetli | |
| Gazlı Göz | |
| Izgaralı | |
| Kapaklı | |
| Wok Gözü |
Siemens EB6C5PB82O Paslanmaz Çelik 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Gri Ocak Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Siemens EB6C5PB82O Paslanmaz Çelik 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Gri Ocak' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Siemens EB6C5PB82O Paslanmaz Çelik 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Gri Ocak | Siemens EO6C2PP30L Ankastre Beyaz Cam Ocak | Siemens EO6C6PP30O Ankastre Siyah Cam Ocak | Electrolux KGG64362K Siyah Cam 4 Gözlü Wok Gözlü Gazlı Ankastre Ocak | |
| 6.957,92 TL | 14.993,54 TL | 15.048,77 TL | 14.999,00 TL | |
| Kullanım Tipi | Ankastre | — | — | Ankastre |
| Ürün Tipi | Doğalgazlı | — | — | Gazlı |
| Toplam Göz Sayısı | 4 Gözlü | — | — | 4 Gözlü |
| Ocak Yüzeyi | Paslanmaz Çelik | — | — | Cam |
| Ateşleme Tipi | Düğmeden | — | — | Düğmeden |
| Düğme Konumu | Yandan | — | — | Önden |
| Renk | Gri | — | — | Siyah |
| Genişlik | 58 cm | — | — | 60 cm |
| Yükseklik | 5 cm | — | — | 5 cm |
| Derinlik | 51 cm | — | — | 52 cm |

































