Silverline CS5427S01 Gri Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Ocak
Kullanım Tipi
Ankastre
Ürün Tipi
Doğalgazlı
Toplam Göz Sayısı
4 Gözlü
Ocak Yüzeyi
Cam
Ateşleme Tipi
Düğmeden
Düğme Konumu
Önden
Renk
Gri
Genişlik
59 cm
Yükseklik
5 cm
Derinlik
52 cm
8.399,00 TL
4 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
4 FİYAT
Galeri Beyaz
Silverline Cs5349s01 Gri Cam Ankastre Ocak
Ücretsiz Kargo
8.399,00 TL
AnkastReyon
Silverline Sılverlıne Cs5335s01 Grı Cam Ankastre Ocak
Ücretsiz Kargo
9.500,00 TL
AnkastReyon
Silverline Cs5429s01 Döküm Izgaralı Gri Cam Ankastre Ocak
Ücretsiz Kargo
14.000,00 TL
AnkastReyon
Silverline CS5429S01 Ankastre Ocak Döküm Izgaralı - Inox - Doğalgaz
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
14.065,00 TL
Silverline CS5427S01 Gri Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Ocak Özellikleri
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Ürün Tipi | Doğalgazlı |
| Toplam Göz Sayısı | 4 Gözlü |
| Ocak Yüzeyi | Cam |
| Ateşleme Tipi | Düğmeden |
| Düğme Konumu | Önden |
| Renk | Gri |
| Genişlik | 59 cm |
| Yükseklik | 5 cm |
| Derinlik | 52 cm |
| Çocuk Kilidi | |
| Dokunmatik | |
| Elektrikli Göz | |
| Gaz Emniyetli | |
| Gazlı Göz | |
| Izgaralı | |
| Kapaklı | |
| Wok Gözü |
Silverline CS5427S01 Gri Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Ocak Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Silverline CS5427S01 Gri Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Ocak' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Silverline CS5427S01 Gri Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Ocak | Silverline CS5429W01 Wok Gözlü Beyaz Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Ocak | Arçelik SOE 601 Elektrikli Çelik 4 Gözlü Gri Set Üstü Ocak | Bosch PBP6C6K80O Doğalgazlı 4 Gözlü Siyah Ocak | |
| 8.399,00 TL | 14.500,00 TL | 14.549,03 TL | 14.549,03 TL | |
| Kullanım Tipi | Ankastre | Ankastre | Set Üstü | — |
| Ürün Tipi | Doğalgazlı | Doğalgazlı | Elektrikli | Doğalgazlı |
| Toplam Göz Sayısı | 4 Gözlü | 4 Gözlü | 4 Gözlü | 4 Gözlü |
| Ocak Yüzeyi | Cam | Cam | Çelik | — |
| Ateşleme Tipi | Düğmeden | Düğmeden | Düğmeden | — |
| Düğme Konumu | Önden | Yandan | Yandan | — |
| Renk | Gri | Beyaz | Gri | Siyah |
| Genişlik | 59 cm | 60 cm | 60 cm | — |
| Yükseklik | 5 cm | 5 cm | 5 cm | — |
| Derinlik | 52 cm | 52 cm | 52 cm | — |

































