Simfer 3325 Retro Siyah Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Ocak
Kullanım Tipi
Ankastre
Ürün Tipi
Doğalgazlı
Toplam Göz Sayısı
4 Gözlü
Ocak Yüzeyi
Cam
Ateşleme Tipi
Düğmeden
Düğme Konumu
Yandan
Renk
Siyah
Genişlik
63 cm
Yükseklik
5 cm
Derinlik
65.5 cm
5.174,10 TL
5 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
5 FİYAT
Simfer
Simfer 3325 Gazlı Ankastre Ocak
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
5.174,10 TL
idefix
Simfer 3325 Rustik Siyah 60 Cm Cam Ankastre Ocak
Ücretsiz Kargo
5.427,08 TL
Teknosa
Simfer Rustik Siyah 60 CM Emaye Izgara Cam Ocak (3325)
Ücretsiz Kargo
5.599,00 TL
Simfer
Simfer 3325 Rustik Siyah 60 Cm 4 Gözlü Cam Ankastre Ocak
Ücretsiz Kargo
5.684,00 TL
Simfer
Simfer 3325 Rustik Siyah 60 cm Cam Ankastre Ocak - LPG
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
5.969,00 TL
Simfer 3325 Retro Siyah Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Ocak Özellikleri
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Ürün Tipi | Doğalgazlı |
| Toplam Göz Sayısı | 4 Gözlü |
| Ocak Yüzeyi | Cam |
| Ateşleme Tipi | Düğmeden |
| Düğme Konumu | Yandan |
| Renk | Siyah |
| Genişlik | 63 cm |
| Yükseklik | 5 cm |
| Derinlik | 65.5 cm |
| Çocuk Kilidi | |
| Dokunmatik | |
| Elektrikli Göz | |
| Gaz Emniyetli | |
| Gazlı Göz | |
| Izgaralı | |
| Kapaklı | |
| Wok Gözü |
Simfer 3325 Retro Siyah Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Ocak Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Simfer 3325 Retro Siyah Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Ocak' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Simfer 3325 Retro Siyah Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Ocak | Eminçelik EC-AH 1240 GG60 ENG Gri Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Ankastre Ocak | Ferre S1240 CE WOK BEK Wok Gözlü Siyah Cam 4 Gözlü Doğalgazlı Set Üstü Ocak | Ferre MS 131 Vitroseramik 2 Gözlü Dokunmatik Elektrikli Ankastre Siyah Ocak | |
| 5.174,10 TL | 5.943,83 TL | 5.950,00 TL | 5.899,00 TL | |
| Kullanım Tipi | Ankastre | Ankastre | Set Üstü | Ankastre |
| Ürün Tipi | Doğalgazlı | Doğalgazlı | Doğalgazlı | Elektrikli |
| Toplam Göz Sayısı | 4 Gözlü | 4 Gözlü | 4 Gözlü | 2 Gözlü |
| Ocak Yüzeyi | Cam | Cam | Cam | Vitroseramik |
| Ateşleme Tipi | Düğmeden | Düğmeden | Düğmeden | Dokunmatik |
| Düğme Konumu | Yandan | Yandan | Yandan | Önden |
| Renk | Siyah | Gri | Siyah | Siyah |
| Genişlik | 63 cm | 60 cm | 60 cm | 30 cm |
| Yükseklik | 5 cm | 5 cm | 5 cm | 5 cm |
| Derinlik | 65.5 cm | 52 cm | 52 cm | 51 cm |


































