Bauer Crystal 240CM 100-200GR Atarli Vidali Dolgu Kamis
745,00 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
GOOCAMP
Ücretsiz Kargo
745,00 TL
Bauer Crystal 240CM 100-200GR Atarli Vidali Dolgu Kamis Özellikleri
Bauer Crystal 240CM 100-200GR Atarli Vidali Dolgu Kamis Yorumları
Ürüne Puan Ver
Olta Kamışı Ürünleri
Remixon Sapphire 300 cm 10-40G Atarlı Teleskopik Olta Kamışı
Remixon Cougar 3.00M 50-100GR Tele Kamış - Standart
Albastar Eren Olta Kamışı STANDART-240CM
SHIMANO Remixon Red Snake 3.00M 50-100GR Tele Olta Kamışı
Sea Horse Legend Spin 2,10 10-30 gr
Bauer Ürünleri
Bauer White 20 Metal Kafa Olta Makinesi
Bauer Aron 2000 Makine
Bauer Aron 2000 Makine
Bauer White 30 Metal Kafa Olta Makinesi (BAUERWHT30)
BAUER Vortex 6000 Surf Olta Makinesi
Bauer Vortex 6000 5+1 Bb Olta Makinesi
Bauer Olta Kamışı Ürünleri
Bauer Haruto 270 mt Spin Kamışı
Bauer Riko 390CM Teleskopik Kamış - Standart
Bauer Honly 150 cm 250 gr Tekne Kamışı New
Bauer Honly Boat 210 cm Teleskopik Tekne Kamışı
İlgili Diğer Ürünler
Ygk Olltolos 100M Fluorocarbon Misina - 0.33mm
AlbaStar Marlıon Bobin Monofılament 1 Kg. Misina - 1.00 mm - Beyaz
Prologıc Xlnt Hp 1000M - Seçeneği: 20lbs 9.8kg 0.38mm
SHIMANO Ocea Leader Ex Fluoro 50M Olta Misinası - 30lb
Samurai Extra Strong Monofılament Bobin Misina 1000 mt 0,35 mm