Calitte Samurai SS Suni Deri Oyuncu Koltuğu Kırmızı
Kolçak Malzemesi
Termoplastik Poliüretan
Oturak Malzemesi
Suni Deri
Sırt Malzemesi
Suni Deri
Ayak Materyali
Metal Ayaklık
Renk
Kırmızı
Genişlik
750 mm
Yükseklik
1450 mm
Ayarlanabilir Kolçak
Kafa Desteği
Kolçak Yüksekliği
700 mm
8.669,15 TL
6 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
6 FİYAT
Calitte Oyuncu Koltukları
Calitte Profesyonel Kumaş Oyuncu Koltuğu | Samurai SS | Füme
Ücretsiz Kargo
8.669,15 TL
Koçtaş
Calitte Samurai Ss Kirmizi Oyuncu Koltuğu
Ücretsiz Kargo
10.299,90 TL
Calitte Oyuncu Koltukları
Calitte Profesyonel Oyuncu Koltuğu | Samurai SS | Siyah
Ücretsiz Kargo
10.399,90 TL
CALITTE OYUNCU KOLTUKLARI
Calitte Profesyonel Oyuncu Koltuğu | Samurai Ss Serisi | Siyah
Ücretsiz Kargo
10.449,90 TL
Koçtaş
Calitte Titan Eco Kirmizi Oyuncu Koltuğu
Ücretsiz Kargo
10.549,90 TL
CALITTE OYUNCU KOLTUKLARI
Calitte Profesyonel Oyuncu Koltuğu | Titan Tt Eco | Kırmızı
Ücretsiz Kargo
10.939,00 TL
Calitte Samurai SS Suni Deri Oyuncu Koltuğu Kırmızı Özellikleri
| Kolçak Malzemesi | Termoplastik Poliüretan |
| Oturak Malzemesi | Suni Deri |
| Sırt Malzemesi | Suni Deri |
| Ayak Materyali | Metal Ayaklık |
| Renk | Kırmızı |
| Genişlik | 750 mm |
| Yükseklik | 1450 mm |
| Ayarlanabilir Kolçak | |
| Kafa Desteği | |
| Kolçak Yüksekliği | 700 mm |
| Oturak Derinliği | 540 mm |
| Oturak Genişliği | 520 mm |
| Oturak Yüksekliği | 550 mm |
| Sırt Yüksekliği | 900 mm |
| Yaslanma Mekanizması |
Calitte Samurai SS Suni Deri Oyuncu Koltuğu Kırmızı Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Calitte Samurai SS Suni Deri Oyuncu Koltuğu Kırmızı' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Calitte Samurai SS Suni Deri Oyuncu Koltuğu Kırmızı | Calitte Viper VPX Ortopedik Kumaş Oyuncu Koltuğu Siyah-Kırmızı | Calitte Profesyonel Oyuncu Koltuğu | Viper VPX | Turkuaz | Rampage KL-R56 Suni Deri Oyuncu Koltuğu Kırmızı-Siyah | |
| 8.669,15 TL | 10.699,00 TL | 10.699,90 TL | 10.999,00 TL | |
| Oturak Malzemesi | Suni Deri | Kumaş | — | Suni Deri |
| Renk | Kırmızı | Siyah-Kırmızı | — | Kırmızı-Siyah |










































