Rebelx Devil Deri Oyuncu Koltuğu Kırmızı
Kolçak Malzemesi
Plastik
Oturak Malzemesi
Deri
Sırt Malzemesi
Deri
Ayak Materyali
Metal Ayaklık
Renk
Kırmızı
Genişlik
670 mm
Yükseklik
1300 mm
Derinlik
600 mm
Ayarlanabilir Kolçak
Kafa Desteği
Renk
Kırmızı
Lila
9.249,00 TL
Rebelx Oyuncu KoltuğuZio Oyuncu KoltuğuTürksit Oyuncu KoltuğuCalitte Oyuncu KoltuğuXrancer Oyuncu KoltuğuPembe Oyuncu KoltuğuBeyaz Oyuncu KoltuğuWarrior Oyuncu KoltuğuHp Oyuncu KoltuğuOyuncu Koltuğu KırmızıAdore Oyuncu KoltuğuOyuncu Koltuğu Kol Dirsek DesteğiSiyah Oyuncu KoltuğuKumaş Oyuncu KoltuğuHawk Gaming Oyuncu KoltuğuxDrive Oyuncu KoltuğuRampage Oyuncu KoltuğuExvega Oyuncu KoltuğuRazer Oyuncu KoltuğuFashcolle Oyuncu Koltuğu
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Gizmo & Rebelx Ofis Mobilya
Rebelx Premium Kırmızı Oyuncu Koltuğu
Ücretsiz Kargo
9.249,00 TL
Rebelx Devil Deri Oyuncu Koltuğu Kırmızı Özellikleri
| Kolçak Malzemesi | Plastik |
| Oturak Malzemesi | Deri |
| Sırt Malzemesi | Deri |
| Ayak Materyali | Metal Ayaklık |
| Renk | Kırmızı |
| Genişlik | 670 mm |
| Yükseklik | 1300 mm |
| Derinlik | 600 mm |
| Ayarlanabilir Kolçak | |
| Kafa Desteği | |
| Oturak Yüksekliği | 540 mm |
| Yaslanma Mekanizması |
Rebelx Devil Deri Oyuncu Koltuğu Kırmızı Yorumları
Ürüne Puan Ver
RazerFOREXExvegaHerkese MobilyaRofthxDriveAdore MobilyaXflyWoldexGAMERAsusCougarNpoWarriorTürksitDXRacerOfiselRapidoSparcoHavit
'Rebelx Devil Deri Oyuncu Koltuğu Kırmızı' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Rebelx Devil Deri Oyuncu Koltuğu Kırmızı | Ergopixel Knight Ortopedik Suni Deri Oyuncu Koltuğu Siyah | Exvega Andromeda Ortopedik Masajlı Kumaş Oyuncu Koltuğu Gri | xDrive 15'li Ortopedik Kumaş Oyuncu Koltuğu Siyah | |
| 9.249,00 TL | 11.041,00 TL | 11.693,50 TL | 11.399,00 TL | |
| Oturak Malzemesi | Deri | Suni Deri | Kumaş | Kumaş |
| Renk | Kırmızı | Siyah | Gri | Siyah |
































