Türksit Asos Suni Deri Oyuncu Koltuğu Gri
Kolçak Malzemesi
Plastik
Oturak Malzemesi
Suni Deri
Sırt Malzemesi
Suni Deri
Ayak Materyali
Plastik Ayaklık
Renk
Gri
Genişlik
580 mm
Yükseklik
1300 mm
Derinlik
500 mm
Ayarlanabilir Kolçak
Kafa Desteği
4.129,90 TL
Türksit Oyuncu KoltuğuZio Oyuncu KoltuğuRebelx Oyuncu KoltuğuCalitte Oyuncu KoltuğuXrancer Oyuncu KoltuğuPembe Oyuncu KoltuğuBeyaz Oyuncu KoltuğuWarrior Oyuncu KoltuğuHp Oyuncu KoltuğuOyuncu Koltuğu KırmızıAdore Oyuncu KoltuğuOyuncu Koltuğu Kol Dirsek DesteğiSiyah Oyuncu KoltuğuKumaş Oyuncu KoltuğuHawk Gaming Oyuncu KoltuğuxDrive Oyuncu KoltuğuRampage Oyuncu KoltuğuExvega Oyuncu KoltuğuRazer Oyuncu KoltuğuFashcolle Oyuncu Koltuğu
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Türksit Büro
Türksit Asos Oyuncu Koltuğu Gri
Ücretsiz Kargo
4.129,90 TL
Türksit Asos Suni Deri Oyuncu Koltuğu Gri Özellikleri
| Kolçak Malzemesi | Plastik |
| Oturak Malzemesi | Suni Deri |
| Sırt Malzemesi | Suni Deri |
| Ayak Materyali | Plastik Ayaklık |
| Renk | Gri |
| Genişlik | 580 mm |
| Yükseklik | 1300 mm |
| Derinlik | 500 mm |
| Ayarlanabilir Kolçak | |
| Kafa Desteği | |
| Kolçak Yüksekliği | 750 mm |
| Oturak Genişliği | 500 mm |
| Oturak Yüksekliği | 600 mm |
| Yaslanma Mekanizması |
Türksit Asos Suni Deri Oyuncu Koltuğu Gri Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Türksit Asos Suni Deri Oyuncu Koltuğu Gri' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Türksit Asos Suni Deri Oyuncu Koltuğu Gri | Türksit Optimus Suni Deri Oyuncu Koltuğu Gri-Siyah | Türksit Optimus Beyaz Oyuncu Koltuğu Metal Ayaklı Ergonomik Tasarım Tekerlekli - Siyah | Türksit Optimus Oyuncu Koltuğu Beyaz | |
| 4.129,90 TL | 5.124,90 TL | 5.124,90 TL | 5.124,90 TL | |
| Oturak Malzemesi | Suni Deri | Suni Deri | — | — |
| Renk | Gri | Gri-Siyah | — | — |



































