Türksit M3 Suni Deri Oyuncu Koltuğu Pembe
Kolçak Malzemesi
Plastik
Oturak Malzemesi
Suni Deri
Sırt Malzemesi
Suni Deri
Ayak Materyali
Plastik Ayaklık
Renk
Pembe
Ayarlanabilir Kolçak
Kafa Desteği
Oturak Derinliği
500 mm
Oturak Genişliği
500 mm
Oturak Yüksekliği
600 mm
3.336,20 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZTürksit Oyuncu KoltuğuZio Oyuncu KoltuğuRebelx Oyuncu KoltuğuCalitte Oyuncu KoltuğuXrancer Oyuncu KoltuğuPembe Oyuncu KoltuğuBeyaz Oyuncu KoltuğuWarrior Oyuncu KoltuğuHp Oyuncu KoltuğuOyuncu Koltuğu KırmızıAdore Oyuncu KoltuğuOyuncu Koltuğu Kol Dirsek DesteğiSiyah Oyuncu KoltuğuKumaş Oyuncu KoltuğuHawk Gaming Oyuncu KoltuğuxDrive Oyuncu KoltuğuRampage Oyuncu KoltuğuExvega Oyuncu KoltuğuRazer Oyuncu KoltuğuFashcolle Oyuncu Koltuğu
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
idefix
Trksit M3 Ynetici Ve Oyuncu Koltuu Pembe
Ücretsiz Kargo
3.336,20 TL
Türksit
Türksit M3 Yönetici ve Oyuncu Koltuğu Pembe
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
3.994,90 TL
Türksit M3 Suni Deri Oyuncu Koltuğu Pembe Özellikleri
| Kolçak Malzemesi | Plastik |
| Oturak Malzemesi | Suni Deri |
| Sırt Malzemesi | Suni Deri |
| Ayak Materyali | Plastik Ayaklık |
| Renk | Pembe |
| Ayarlanabilir Kolçak | |
| Kafa Desteği | |
| Oturak Derinliği | 500 mm |
| Oturak Genişliği | 500 mm |
| Oturak Yüksekliği | 600 mm |
| Yaslanma Mekanizması |
Türksit M3 Suni Deri Oyuncu Koltuğu Pembe Yorumları
Ürüne Puan Ver
FOREXGAMEROfiselRebelxRazerxDriveRofthCougarAdore MobilyaExvegaLenatechHawk Gaming ChairAsusHavitCorsairTwisted MindsNpoWeblonyaWarriorXfly
'Türksit M3 Suni Deri Oyuncu Koltuğu Pembe' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Türksit M3 Suni Deri Oyuncu Koltuğu Pembe | Türksit Mini Choper Kumaş Oyuncu Koltuğu Turuncu | Türksit Speed Yatar Mekanizmalı Makam Koltuğu Kırmızı | Türksit İnka Yönetici ve Oyuncu Koltuğu Plastik Kol Ve Metalik Gri Boyalı Ayaklı Turuncu | |
| 3.336,20 TL | 3.336,20 TL | 3.744,90 TL | 3.954,95 TL | |
| Oturak Malzemesi | Suni Deri | Kumaş | — | — |
| Renk | Pembe | Turuncu | — | — |




































