Xrancer Premio Extra Black Kumaş Oyuncu Koltuğu Siyah
Kolçak Malzemesi
Plastik
Oturak Malzemesi
Kumaş
Sırt Malzemesi
Suni Deri
Ayak Materyali
Krom Ayaklık
Renk
Siyah
Yükseklik
1330 mm
Ayarlanabilir Kolçak
Kafa Desteği
Oturak Derinliği
550 mm
Oturak Genişliği
605 mm
8.462,84 TL
5 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
5 FİYAT
xrancer
Xrancer Premıo Black Oyuncu Koltuğu - Siyah
5 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
8.462,84 TL
xrancer
Xrancer Premıo Extra Black Oyuncu Koltuğu - Siyah - Kırmızı
Ücretsiz Kargo
8.475,55 TL
xrancer
Xrancer Premıo Black Oyuncu Koltuğu Ergonomik Tasarım ile Antrasit Siyah Renk ve Konforlu Destek - Antrasit - Siyah
5 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
8.555,58 TL
xrancer
Xrancer Premıo Extra Black Oyuncu Koltuğu Ayarlanabilir Oturak Eğimi ve Metal Ayak ile Konforlu Kullanım - 01-Siyah
5 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
9.008,01 TL
xrancer
Xrancer Company Black 4d Oyuncu Koltuğu - Siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
11.999,00 TL
Xrancer Premio Extra Black Kumaş Oyuncu Koltuğu Siyah Özellikleri
| Kolçak Malzemesi | Plastik |
| Oturak Malzemesi | Kumaş |
| Sırt Malzemesi | Suni Deri |
| Ayak Materyali | Krom Ayaklık |
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 1330 mm |
| Ayarlanabilir Kolçak | |
| Kafa Desteği | |
| Oturak Derinliği | 550 mm |
| Oturak Genişliği | 605 mm |
| Oturak Yüksekliği | 460 mm - 550 mm |
| Sırt Yüksekliği | 820 mm |
| Yaslanma Mekanizması |
Xrancer Premio Extra Black Kumaş Oyuncu Koltuğu Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Xrancer Premio Extra Black Kumaş Oyuncu Koltuğu Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Xrancer Premio Extra Black Kumaş Oyuncu Koltuğu Siyah | Warrior Leonidas Ortopedik Ayak Uzatmalı Kumaş Oyuncu Koltuğu Kırmızı-Siyah | Xprime One Ortopedik Suni Deri Oyuncu Koltuğu Lila | Rebelx Supra Premium Mor Oyuncu Koltuğu | |
| 8.462,84 TL | 11.999,00 TL | 11.999,00 TL | 11.999,00 TL | |
| Oturak Malzemesi | Kumaş | Kumaş | Suni Deri | — |
| Renk | Siyah | Kırmızı-Siyah | Lila | — |
































