Inca IPS-850XN 850 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply
Güç
850 W
Bağlantı Tipi
Tam Modüler
Güvenlik Sertifikası
80+ Gold
Mining
RGB
4.488,80 TL
11 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
11 FİYAT
ebz
Inca IPS-850XN Empousa 850 W 80+ Gold 12 CM Fanlı Güç Kaynağı
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
4.488,80 TL
onlinealisverisyap
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
zmteknoloji
lowellteknoloji
1 gün içinde kargo
onlinealisverisyap
INCA IPS-850XN 80 Plus Gold Tam Modüler 850W Power Supply
1 gün içinde kargo
intibilisim
Lowell Teknoloji
INCA IPS-850XN 850W POWER 80+ GOLD TAM MODULER
Inca IPS-850XN 850 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply Özellikleri
| Güç | 850 W |
| Bağlantı Tipi | Tam Modüler |
| Güvenlik Sertifikası | 80+ Gold |
| Mining | |
| RGB |
Inca IPS-850XN 850 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Inca IPS-850XN 850 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply' ile benzer ürünleri karşılaştırın
Inca IPS-850XN 850 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply | Power Boost Warrior BST-ATX0850GF1 850 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply | Frisby CGR-BXM-850 850 W 80+ Bronze Tam Modüler Powersupply | Cougar GEX750 750 W 80+ Gold Tam Modüler Power Supply | |
| 4.488,80 TL | 5.549,00 TL | 5.469,00 TL | 5.597,70 TL | |
| Güç | 850 W | 850 W | 850 W | 750 W |