Power Boost BST-ATX2000 2000 W Mining 80+ Gold Non Modüler Power Supply
Güç
2000 W
Bağlantı Tipi
Non Modüler
Güvenlik Sertifikası
80+ Gold
Mining
RGB
Power Boost Powerboost BST-ATX2000 2000W 14CM Siyah Fan, Mining Atx Power Supply (Retail)
7.000,00 TL
7 FİYAT ARASINDA EN UCUZ
Mağaza Fiyatları
7 FİYAT
ARTU TECHNO
Ücretsiz Kargo
7.000,00 TL
PowerBoost 2000W 80+ GOLD BST-ATX2000 MINING ATX POWER SUPPLY
Hyrox Bilişim
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
POWER BOOST BST-ATX2000 2000W 14CM FAN MİNİNG POWER SUPPLY KUTUSUZ
Netsipariş
2 gün içinde kargo
PowerBoost BST-ATX2000 2000w 14cm SİYAH fan, Mining ATX POWER SUPPLY (Retail)
netsiparis
netsiparis
2 gün içinde kargo
onlinealisverisyap
Powerboost 2000W BST-ATX2000 14CM Fanlı Mınıng Power Supply
Core Bilgisayar
Power Boost BST-ATX2000 2000 W Mining 80+ Gold Non Modüler Power Supply Özellikleri
Güç2000 W
Bağlantı TipiNon Modüler
Güvenlik Sertifikası80+ Gold
Mining
RGB
Power Boost BST-ATX2000 2000 W Mining 80+ Gold Non Modüler Power Supply Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Power Boost BST-ATX2000 2000 W Mining 80+ Gold Non Modüler Power Supply' ile benzer ürünleri karşılaştırın
Asus TUF-Gaming-1000G 1000 W 80+ Gold Tam Modüler PowersupplyThermaltake Smart 700 W RGB 80+ Gold Tam Modüler PowersupplyThermaltake Toughpower GF 850 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply