Rampage FTX-1200-1 1200 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply
Güç
1200 W
Boyut
SFX
Bağlantı Tipi
Tam Modüler
Fan Çapı
12 cm
Verimlilik (%)
93%
Aydınlatma
Gaming
Güvenlik Sertifikası
80+ Gold
Mining
Modüler
Evet
Rampage Forza Ftx-1200-1 1200w 80 Plus Platınıum Sertifikalı Full Modular Power Supply
5.719,00 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Rampage
Ücretsiz Kargo
5.719,00 TL
Rampage FTX-1200-1 1200 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply Özellikleri
Güç1200 W
BoyutSFX
Bağlantı TipiTam Modüler
Fan Çapı12 cm
Verimlilik (%)93%
Aydınlatma
Gaming
Güvenlik Sertifikası80+ Gold
Mining
ModülerEvet
RenkSiyah
RGB
Sessiz
Rampage FTX-1200-1 1200 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Rampage FTX-1200-1 1200 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply' ile benzer ürünleri karşılaştırın
Cooler Master MWE Gold 750 750 W 80+ Gold Tam Modüler PowersupplyCooler G Gold V2 750 W 80+ Gold Tam Modüler Power SupplySmartgift 0-60V/5A Ayarlanabilir Dc Güç Kaynağı Voltaj Regülatörü Şarj Fonksiyonlu Model (Siyah)
5.719,00 TL6.999,00 TL6.911,05 TL6.734,00 TL
Güç1200 W750 W750 W
BoyutSFXSFX
Bağlantı TipiTam ModülerTam ModülerTam Modüler
Fan Çapı12 cm12 cm
Verimlilik (%)93%90%
Power Supply Ürünleri
Frisby Cougar Bxm 700W Power Supply (80 Plus Bronze)
Fsp Vıta Bd 750W 80+ Bronz Power Supply VITA-750BD - 1000 W
Asus 850W 80+ Gold Prıme AP-850G Pcıe 5.0 Tam Modüler Power Supply
Fsp 850W 80+ Bronze Vıta Bd 12CM Fanlı Pcıe 5.1 Power Supply
Omron S8VK-G48048 48VDC 10A Ray Tipi Güç Kaynağı
Rampage Ürünleri
Rampage KL-R40 Throne Serisi Ortopedik Deri Oyuncu Koltuğu Kırmızı
Rampage VANGUARD V2 Siyah Mesh Easy Temperli Cam E-ATX Big-T Oyuncu Kasa
Rampage Vanguard V2 RGB Mesh Sıvı Soğutmalı 4 Fanlı Beyaz Dikey E-ATX Oyuncu Bilgisayar Kasası
Rampage EAGLE EG27R165 165 Hz 1 ms 27 inç FHD Flat VA HDMI Freesync 1920x1080 px LED Monitör
X-Horse 850W 80+ 4*12CM Argb Fan+Kontrolcü Manyetik Temperli Camlı Mid-T Gaming Oyuncu Kasası
Rampage Power Supply Ürünleri
Rampage Rage P10 850W 80+ Gold Apfc 14CM Hdb Fan Full-Moduler Atx3.0+Pcıe5.0 Beyaz Gaming Power Supp - 850 W