Rampage RMP-700-80P 700 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply
Güç
700 W
Boyut
SFX
Bağlantı Tipi
Tam Modüler
Fan Çapı
12 cm
Verimlilik (%)
82%
Aydınlatma
Gaming
Güvenlik Sertifikası
80+ Gold
Mining
Modüler
Hayır
2.890,00 TL
9 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
9 FİYAT
My Techno
Rampage RMP-700-80P 700W 80 PLUS 12 cm Fan Aktif PFC Power Supply Güç Kaynağı
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.890,00 TL
softtekteknoloji
Rampage RMP-700-80P 12 CM 700W 80+ Fanlı Güç Kaynağı
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
mediamarkt
2 gün içinde kargo
Hepsiburada
Rampage RMP-700-80P 700W 80 PLUS 12cm Fan Aktif PFC Power Supply
4 gün içinde kargo
e-teknomarket
2 gün içinde kargo
SOFTTEK BİLİSİM STORE
1 gün içinde kargo
evotechbilgisayar
Rampage RMP-700-80P 700 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply Özellikleri
| Güç | 700 W |
| Boyut | SFX |
| Bağlantı Tipi | Tam Modüler |
| Fan Çapı | 12 cm |
| Verimlilik (%) | 82% |
| Aydınlatma | |
| Gaming | |
| Güvenlik Sertifikası | 80+ Gold |
| Mining | |
| Modüler | Hayır |
| Renk | Siyah |
| RGB | |
| Sessiz |
Rampage RMP-700-80P 700 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Rampage RMP-700-80P 700 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply' ile benzer ürünleri karşılaştırın
Rampage RMP-700-80P 700 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply | Rampage Mate M650-80PB 650W 12CM Fan Full Modular 80 Plus Bronze Aktif Pfc Siyah Power Supply - 650 W | Rampage Mate M650-80PB 650W 12CM Fan Full Modular 80 Plus Bronze Aktif Pfc Beyaz Power Supply - 650 W | Power Boost BST-ATX750G 750 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply | |
| 2.890,00 TL | 3.977,94 TL | 3.977,94 TL | 3.949,00 TL | |
| Güç | 700 W | — | — | 750 W |