Adata Xpg Gammıx D10 AX4U32008G16A-DW10 16 GB DDR4 2x8 3200 Mhz Ram
Kapasite
16 GB
Bellek Tipi
DDR4
Bellek Hızı
3200 MHz
RAM Sayısı
2x8
RAM Gecikme Süresi
CL16
Bellek Modülü
DIMM
Pin Sayısı
288
Gerilim Voltajı (VDD)
1.35 V
Bellek Kiti
2'li Modül
Hata Düzeltme
Non-Ecc
12.419,00 TL
Adata RamG. Skill RamHP RamLenovo RamSamsung RamAsus RamCorsair RamHyperx Ram32 GB DDR4 Ram16 GB DDR4 Ram16 GB DDR3 Ram32 GB DDR5 Ram16 GB Ram8 GB Ram32 GB Ram64 GB RamDDR5 RamDDR3 RamXPG RamDDR4 Ram
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
VATAN BİLGİSAYAR
Adata Xpg Gammıx D10 AX4U32008G16A-DW10 16 GB (2x8 Gb) Ddr4 3200 Mhz Ram
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
12.419,00 TL
Adata Xpg Gammıx D10 AX4U32008G16A-DW10 16 GB DDR4 2x8 3200 Mhz Ram Özellikleri
| Kapasite | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Bellek Hızı | 3200 MHz |
| RAM Sayısı | 2x8 |
| RAM Gecikme Süresi | CL16 |
| Bellek Modülü | DIMM |
| Pin Sayısı | 288 |
| Gerilim Voltajı (VDD) | 1.35 V |
| Bellek Kiti | 2'li Modül |
| Hata Düzeltme | Non-Ecc |
| Kullanım Yeri | PC |
| Oyuncu | |
| RGB | |
| Soğutucu Tipi | Alüminyum Kaplamalı |
| Soğutuculu |
Adata Xpg Gammıx D10 AX4U32008G16A-DW10 16 GB DDR4 2x8 3200 Mhz Ram Yorumları
Ürüne Puan Ver
AfilaKingstonTwinmosTUBA TOPTAŞHi-levelSamsungCrucialXpgG. SkillCorsairMicronRonannaBigboyBoryHynixLenovoSk HynixPatriotDellTeam
'Adata Xpg Gammıx D10 AX4U32008G16A-DW10 16 GB DDR4 2x8 3200 Mhz Ram' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Adata Xpg Gammıx D10 AX4U32008G16A-DW10 16 GB DDR4 2x8 3200 Mhz Ram | G. Skill Trident Z Rgb Led F4-3600C18D-32GTZR 32 GB DDR4 2x16 3600 Mhz Ram | Hpe P43019-B21 16 GB DDR4 1x16 3200 Mhz Ram | Samsung M323R2GA3BB0-CQK 16 GB DDR5 1x16 4800 Mhz Ram | |
| 12.419,00 TL | 15.040,00 TL | 14.990,00 TL | 15.096,26 TL | |
| Kapasite | 16 GB | 32 GB | 16 GB | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 | DDR4 | DDR4 | DDR5 |
| Bellek Hızı | 3200 MHz | 3600 Mhz | 3200 MHz | 4800 MHz |
| RAM Sayısı | 2x8 | 2x16 | 1x16 | 1x16 |
| RAM Gecikme Süresi | CL16 | CL18 | CL21 | — |
| Bellek Modülü | DIMM | DIMM | DIMM | DIMM |
| Pin Sayısı | 288 | 288 | 288 | — |
| Gerilim Voltajı (VDD) | 1.35 V | 1.35 V | 1.2 V | — |

































