Adata XPG Gammix D35 AX4U320016G16A-SBKD35 16 GB DDR4 1x16 3200 Mhz Ram
Kapasite
16 GB
Bellek Tipi
DDR4
Bellek Hızı
3200 MHz
RAM Sayısı
1x16
RAM Gecikme Süresi
CL16
Bellek Modülü
DIMM
Pin Sayısı
288
Gerilim Voltajı (VDD)
1.35 V
Bellek Kiti
Tek Modül
Hata Düzeltme
Non-Ecc
7.693,20 TL
11 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
11 FİYAT
teknostok
Adata XPG Gammix D35 AX4U320016G16A-SBKD35 16 GB DDR4 3200 MHz CL16 Ram
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
7.693,20 TL
netsiparis
XPG Gammix D35 AX4U320016G16A-SBKD35 16GB (1x16GB) DDR4 3200MHz CL16 Gaming (Oyuncu) Ram
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
7.802,02 TL
onlinealisverisyap
Adata XPG Gammix D35 AX4U320016G16A-SBKD35 16 GB DDR4 3200 MHz CL16 Ram
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
7.865,83 TL
netsiparis
Adata XPG Gammix D35 AX4U320016G16A-SBKD35 16 GB DDR4 3200 MHz CL16 Ram
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
7.963,87 TL
zmteknoloji
Adata XPG Gammix D35 AX4U320016G16A-SBKD35 16 GB DDR4 3200 MHz CL16 Ram
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
8.267,31 TL
parnet
Adata XPG Gammix D35 AX4U320016G16A-SBKD35 16 GB DDR4 3200 MHz CL16 Ram
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
8.690,14 TL
guvenliticaret20
Adata XPG Gammix D35 AX4U320016G16A-SBKD35 16 GB DDR4 3200 MHz CL16 Ram
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
9.037,10 TL
Adata XPG Gammix D35 AX4U320016G16A-SBKD35 16 GB DDR4 1x16 3200 Mhz Ram Özellikleri
| Kapasite | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Bellek Hızı | 3200 MHz |
| RAM Sayısı | 1x16 |
| RAM Gecikme Süresi | CL16 |
| Bellek Modülü | DIMM |
| Pin Sayısı | 288 |
| Gerilim Voltajı (VDD) | 1.35 V |
| Bellek Kiti | Tek Modül |
| Hata Düzeltme | Non-Ecc |
| Kullanım Yeri | PC |
| Oyuncu | |
| RGB | |
| Soğutucu Tipi | Alüminyum Kaplamalı |
| Soğutuculu |
Adata XPG Gammix D35 AX4U320016G16A-SBKD35 16 GB DDR4 1x16 3200 Mhz Ram Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Adata XPG Gammix D35 AX4U320016G16A-SBKD35 16 GB DDR4 1x16 3200 Mhz Ram' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Adata XPG Gammix D35 AX4U320016G16A-SBKD35 16 GB DDR4 1x16 3200 Mhz Ram | Corsair Vengeance Rgb Pro CMW16GX4M2D3600C18 16 GB DDR4 2x8 3600 Mhz Ram | G. Skill Trident Z Neo Rgb F4-4000C18D-32GTZN 32 GB DDR4 2x16 4000 Mhz Ram | G. Skill Tz5 Neo Rgb F5-5600J2834F16GX2-TZ5NR 32 GB DDR5 2x16 5600 Mhz Ram | |
| 7.693,20 TL | 30.123,00 TL | 31.400,00 TL | 31.100,00 TL | |
| Kapasite | 16 GB | 16 GB | 32 GB | 32 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 | DDR4 | DDR4 | DDR5 |
| Bellek Hızı | 3200 MHz | 3600 Mhz | 4000 Mhz | 5600 Mhz |
| RAM Sayısı | 1x16 | 2x8 | 2x16 | 2x16 |
| RAM Gecikme Süresi | CL16 | CL18 | CL18 | CL28 |
| Bellek Modülü | DIMM | DIMM | DIMM | DIMM |
| Pin Sayısı | 288 | 288 | 288 | 288 |
| Gerilim Voltajı (VDD) | 1.35 V | 1.35 V | 1.4 V | 1.35 V |

































