Dell RD3200DR 32 GB DDR4 1x32 3200 Mhz Ram
Kapasite
32 GB
Bellek Tipi
DDR4
Bellek Hızı
3200 MHz
RAM Sayısı
1x32
Bellek Modülü
DIMM
Pin Sayısı
288
Gerilim Voltajı (VDD)
1.2 V
Bellek Kiti
Tek Modül
Hata Düzeltme
Ecc
Kullanım Yeri
PC
22.512,61 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZG. Skill RamHP RamLenovo RamAdata RamSamsung RamAsus RamCorsair RamHyperx Ram32 GB DDR4 Ram16 GB DDR4 Ram16 GB DDR3 Ram32 GB DDR5 Ram16 GB Ram8 GB Ram32 GB Ram64 GB RamDDR5 RamDDR3 RamXPG RamDDR4 Ram
Mağaza Fiyatları
3 FİYAT
DmaxTeknoloji
Dell RD3200DR-32GB 32GB Ddr4 3200MHZ Rdımm Bellek
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
22.512,61 TL
onlinealisverisyap
Dell Rd3200Dr-32Gb-Npos 1X32GbRDIMM Ddr4 3200Mhz 2Rx4 Server Ram
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
27.671,89 TL
zmteknoloji
Dell Rd3200Dr-32Gb-Npos 1X32GbRDIMM Ddr4 3200Mhz 2Rx4 Server Ram
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
27.860,76 TL
Dell RD3200DR 32 GB DDR4 1x32 3200 Mhz Ram Özellikleri
| Kapasite | 32 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Bellek Hızı | 3200 MHz |
| RAM Sayısı | 1x32 |
| Bellek Modülü | DIMM |
| Pin Sayısı | 288 |
| Gerilim Voltajı (VDD) | 1.2 V |
| Bellek Kiti | Tek Modül |
| Hata Düzeltme | Ecc |
| Kullanım Yeri | PC |
| Oyuncu | |
| RGB | |
| Soğutuculu |
Dell RD3200DR 32 GB DDR4 1x32 3200 Mhz Ram Yorumları
Ürüne Puan Ver
AfilaKingstonTwinmosHi-levelSamsungCrucialTUBA TOPTAŞXpgCorsairRonannaMicronBoryHynixAdataPatriotG. SkillBigboyTeamLexarPazarcan
'Dell RD3200DR 32 GB DDR4 1x32 3200 Mhz Ram' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Dell RD3200DR 32 GB DDR4 1x32 3200 Mhz Ram | Patriot Viper Venom PVV532G720C34K 32 GB DDR5 2x16 7200 Mhz Ram | Goodram GR5600D564L46/32G 32GB (Tek Parça) Ddr5 5600MHZ Pc Bellek | Agi Turbojet UD858 Ddr5 Turbojet Rgb 32 GB 2X16 6000 Mt/s CL30 Beyaz | |
| 22.512,61 TL | 27.999,00 TL | 27.379,62 TL | 27.499,00 TL | |
| Kapasite | 32 GB | 32 GB | — | — |
| Bellek Tipi | DDR4 | DDR5 | — | — |
| Bellek Hızı | 3200 MHz | 7200 Mhz | — | — |
| RAM Sayısı | 1x32 | 2x16 | — | — |
Ram Benzer Kategoriler
Ram Ürünleri
Dell Ürünleri

29.127,00 TL

29.107,00 TL

29.087,74 TL
































