Hp Kingston KVR16LS11/8 8 GB DDR3 1x8 1600 Mhz Ram
Kapasite
8 GB
Bellek Tipi
DDR3
Bellek Hızı
1600 MHz
RAM Sayısı
1x8
RAM Gecikme Süresi
CL11
Bellek Modülü
SODIMM
Pin Sayısı
204
Gerilim Voltajı (VDD)
1.35 V
Bellek Kiti
Tek Modül
Hata Düzeltme
Non-Ecc
998,00 TL
7 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
7 FİYAT
Gamx Bilgisayar
Kingston 8gb 1600mhz Ddr3 Notebook Ram
Ücretsiz Kargo
998,00 TL
UYGUNURUNAL
Kingston 8 GB DDR3L 1600 MHz Notebook Ram Yüksek Performans ve Düşük Gecikme CL Değeri
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.199,00 TL
TBG Market
Kıngston 8gb Ddr3 1600MHZ CL11 Notebook Ram KVR16LS11/8 (Kutusuz) (1.35V)
Ücretsiz Kargo
1.599,00 TL
onlinealisverisyap
Kingston 8 GB DDR3 Bellek, 1600 MHz CL11 NB KVR16LS11/8 WP
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.001,00 TL
Netsipariş
KINGSTON KVR16LS11/8, 8Gb, 1600Mhz, DDR3, Sodimm Notebook RAM, 1,35V, CL11
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.160,41 TL
NETSİPARİS
Kingston Kvr16ls11/8wp 8gb Ddr3 1600mhz Sodımm 1.35v Dizüstü Bellek
Ücretsiz Kargo
2.481,70 TL
netsiparis
Kingston 8GB DDR3L 1600MHz CL11 LV Notebook Rami
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.491,80 TL
Hp Kingston KVR16LS11/8 8 GB DDR3 1x8 1600 Mhz Ram Özellikleri
| Kapasite | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR3 |
| Bellek Hızı | 1600 MHz |
| RAM Sayısı | 1x8 |
| RAM Gecikme Süresi | CL11 |
| Bellek Modülü | SODIMM |
| Pin Sayısı | 204 |
| Gerilim Voltajı (VDD) | 1.35 V |
| Bellek Kiti | Tek Modül |
| Hata Düzeltme | Non-Ecc |
| Kullanım Yeri | Laptop |
| Oyuncu | |
| RGB | |
| Soğutuculu |
Hp Kingston KVR16LS11/8 8 GB DDR3 1x8 1600 Mhz Ram Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Hp Kingston KVR16LS11/8 8 GB DDR3 1x8 1600 Mhz Ram' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Hp Kingston KVR16LS11/8 8 GB DDR3 1x8 1600 Mhz Ram | Hp V2 7EH55AA 8 GB DDR4 1x8 2666 Mhz Ram | Sk Hynix HMA41GS6AFR8N-TF PC4-17000 8 GB DDR4 1x8 2133 MHz Ram | Kingston KIN-SOPC19200/8 8 GB DDR4 1x8 2400 MHz Ram | |
| 998,00 TL | 2.690,00 TL | 2.590,00 TL | 2.599,00 TL | |
| Kapasite | 8 GB | 8 GB | 8 GB | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR3 | DDR4 | DDR4 | DDR4 |
| Bellek Hızı | 1600 MHz | 2666 MHz | 2133 MHz | 2400 MHz |
| RAM Sayısı | 1x8 | 1x8 | 1x8 | 1 |
| RAM Gecikme Süresi | CL11 | CL19 | — | — |
| Bellek Modülü | SODIMM | DIMM | — | — |
| Pin Sayısı | 204 | 288 | — | — |
| Gerilim Voltajı (VDD) | 1.35 V | 1.2 V | — | — |


































