Lenovo 4ZC7A08709 32 GB DDR4 1x32 2666 Mhz Ram
Kapasite
32 GB
Bellek Tipi
DDR4
Bellek Hızı
2666 MHz
RAM Sayısı
1x32
RAM Gecikme Süresi
CL17
Gerilim Voltajı (VDD)
1.2 V
Bellek Kiti
Tek Modül
Hata Düzeltme
Ecc
Kullanım Yeri
Sunucu
Oyuncu
27.405,80 TL
7 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
7 FİYAT
netsiparis
Lenovo ThinkSystem 32 GB TruDDR4 2933 MHz 2Rx4 1,2 V RDIMM
Ücretsiz Kargo
27.405,80 TL
onlinealisverisyap
Lenovo ThinkSystem 4ZC7A08709 32 GB DDR4 2933 MHz Ram
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
29.029,19 TL
unitech
Lenovo ThinkSystem 4ZC7A08709 32 GB DDR4 2933 MHz Ram
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
30.890,00 TL
onlinealisverisyap
LENOVO 4ZC7A08709 32GB TruDDR4 2933MHz RDIMM
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
31.499,13 TL
uzmanlarpc
Lenovo ThinkSystem 4ZC7A08709 32 GB DDR4 2933 MHz Ram
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
31.677,60 TL
core-bilgisayar
Lenovo ThinkSystem 4ZC7A08709 32 GB DDR4 2933 MHz Ram
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
32.730,96 TL
Core Bilgisayar
Lenovo 32GB Truddr4 Rdımm 2933MHZ Sunucu Ram Thınksystem 4ZC7A08709
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
34.853,30 TL
Lenovo 4ZC7A08709 32 GB DDR4 1x32 2666 Mhz Ram Özellikleri
| Kapasite | 32 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Bellek Hızı | 2666 MHz |
| RAM Sayısı | 1x32 |
| RAM Gecikme Süresi | CL17 |
| Gerilim Voltajı (VDD) | 1.2 V |
| Bellek Kiti | Tek Modül |
| Hata Düzeltme | Ecc |
| Kullanım Yeri | Sunucu |
| Oyuncu | |
| RGB | |
| Soğutuculu |
Lenovo 4ZC7A08709 32 GB DDR4 1x32 2666 Mhz Ram Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Lenovo 4ZC7A08709 32 GB DDR4 1x32 2666 Mhz Ram' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Lenovo 4ZC7A08709 32 GB DDR4 1x32 2666 Mhz Ram | Dell AB371021 8 GB DDR4 1x8 3200 MHz Ram | Patriot Viper Venom PVVR532G740C36K 32 GB DDR5 2x16 7400 MHz Ram | 32 GB Ddr4 3200MHZ Kıngston Beast Black CL16 Dt KF432C16BB/32TR | |
| 27.405,80 TL | 34.278,00 TL | 34.399,00 TL | 34.415,38 TL | |
| Kapasite | 32 GB | 8 GB | 32 GB | — |
| Bellek Tipi | DDR4 | DDR4 | DDR5 | — |
| Bellek Hızı | 2666 MHz | 3200 MHz | 7400 MHz | — |
| RAM Sayısı | 1x32 | 1 | 2 | — |
Ram Benzer Kategoriler
Ram Ürünleri
Lenovo Ürünleri

36.710,78 TL

36.710,78 TL

36.710,78 TL































