Samsung M378A1K43CB2-CRC 8 GB DDR4 1x8 2400 Mhz Ram
Kapasite
8 GB
Bellek Tipi
DDR4
Bellek Hızı
2400 MHz
RAM Sayısı
1x8
Bellek Modülü
DIMM
Pin Sayısı
288
Gerilim Voltajı (VDD)
1.2 V
Bellek Kiti
Tek Modül
Hata Düzeltme
Non-Ecc
Kullanım Yeri
PC
3.236,40 TL
5 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
5 FİYAT
tirsem
Samsung M378A1K43BB2-CRC 8GB DDR4 2400 MHz PC Ram
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
3.236,40 TL
uygunurunal
Samsung M378A1K43BB2-CRC 8GB DDR4 2400 MHz PC Ram
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
3.263,04 TL
tirsem
Samsung M378A1K43CB2-CRC 8 GB DDR4 CL19 Ram
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
3.336,84 TL
UYGUNURUNAL
Samsung 8GB 2400MHz DDR4 Masaüstü Ram Bellek (M378A1K43CB2-CRC)
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
3.389,00 TL
Bilgepazar
Samsung 8gb 3200MHZ Ddr4 SAMPC3200/8 Pc Ram
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
7.673,07 TL
Samsung M378A1K43CB2-CRC 8 GB DDR4 1x8 2400 Mhz Ram Özellikleri
| Kapasite | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Bellek Hızı | 2400 MHz |
| RAM Sayısı | 1x8 |
| Bellek Modülü | DIMM |
| Pin Sayısı | 288 |
| Gerilim Voltajı (VDD) | 1.2 V |
| Bellek Kiti | Tek Modül |
| Hata Düzeltme | Non-Ecc |
| Kullanım Yeri | PC |
| Oyuncu | |
| RGB | |
| Soğutuculu |
Samsung M378A1K43CB2-CRC 8 GB DDR4 1x8 2400 Mhz Ram Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Samsung M378A1K43CB2-CRC 8 GB DDR4 1x8 2400 Mhz Ram' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Samsung M378A1K43CB2-CRC 8 GB DDR4 1x8 2400 Mhz Ram | Kingston Hyperx Fury HX424C15FB4/16 16 GB DDR4 1x16 2400 MHz Ram | Lexar Thor Gaming LD4BU008G-R3200GDXG 16 GB DDR4 2x8 3200 MHz Ram | Kingston KIN-SOPC25600/16 16 GB DDR4 1x16 3200 MHz Ram | |
| 3.236,40 TL | 7.500,00 TL | 7.653,90 TL | 7.877,99 TL | |
| Kapasite | 8 GB | 16 GB | 16 GB | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 | DDR4 | DDR4 | DDR4 |
| Bellek Hızı | 2400 MHz | 2400 MHz | 3200 MHz | 3200 MHz |
| RAM Sayısı | 1x8 | 1 | 2x8 | 1 |

































