Samsung M471A1K43DB1-CWE 8 GB DDR4 1x8 3200 Mhz Ram
Kapasite
8 GB
Bellek Tipi
DDR4
Bellek Hızı
3200 MHz
RAM Sayısı
1x8
RAM Gecikme Süresi
CL22
Bellek Modülü
SODIMM
Pin Sayısı
260
Gerilim Voltajı (VDD)
1.2 V
Bellek Kiti
Tek Modül
Hata Düzeltme
Non-Ecc
2.849,00 TL
11 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
11 FİYAT
uygunurunal
Samsung M471A1K43DB1-CWE 8 GB PC4-25600 DDR4 3200 MHz CL22 Laptop Ram
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.849,00 TL
tirsem
Samsung M471A1K43DB1-CWE 8 GB PC4-25600 DDR4 3200 MHz CL22 Laptop Ram
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.900,00 TL
stsofis
Samsung M471A1K43DB1-CWE 8 GB PC4-25600 DDR4 3200 MHz CL22 Laptop Ram
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
3.009,00 TL
uygunurunal
Samsung M471A1K43DB1-CWE 8 GB 3200 MHz DDR4 SODIMM Kutusuz Ram
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
3.009,00 TL
stsofis
Samsung M471A1K43DB1-CWE 8 GB 3200 MHz DDR4 SODIMM Kutusuz Ram
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
3.199,00 TL
EK_AY bilişim
Samsung M471A1K43DB1-CWE 8gb Ddr4 3200 Notebook Ram
Ücretsiz Kargo
3.199,00 TL
Elektronik Bilgisayar
Samsung 8 GB DDR4 3200 MHz RAM CL22 Yüksek Performanslı Oyun ve Tasarım Uyumlu Bellek
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
3.560,00 TL
Samsung M471A1K43DB1-CWE 8 GB DDR4 1x8 3200 Mhz Ram Özellikleri
| Kapasite | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Bellek Hızı | 3200 MHz |
| RAM Sayısı | 1x8 |
| RAM Gecikme Süresi | CL22 |
| Bellek Modülü | SODIMM |
| Pin Sayısı | 260 |
| Gerilim Voltajı (VDD) | 1.2 V |
| Bellek Kiti | Tek Modül |
| Hata Düzeltme | Non-Ecc |
| Kullanım Yeri | Laptop |
| Oyuncu | |
| RGB | |
| Soğutuculu |
Samsung M471A1K43DB1-CWE 8 GB DDR4 1x8 3200 Mhz Ram Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Samsung M471A1K43DB1-CWE 8 GB DDR4 1x8 3200 Mhz Ram' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Samsung M471A1K43DB1-CWE 8 GB DDR4 1x8 3200 Mhz Ram | Crucial CRUPC3200/16 16 GB DDR4 1x16 3200 MHz Ram | Hynix HMA82GU6MFR8N-TF 16 GB DDR4 1x16 2133 MHz Ram | Hynix HMA82GU6AFR8N-UH 16 GB Ddr4 2400 Mhz CL17 Bellek | |
| 2.849,00 TL | 8.029,72 TL | 7.999,00 TL | 7.999,00 TL | |
| Kapasite | 8 GB | 16 GB | 16 GB | — |
| Bellek Tipi | DDR4 | DDR4 | DDR4 | — |
| Bellek Hızı | 3200 MHz | 3200 MHz | 2133 MHz | — |
| RAM Sayısı | 1x8 | 1 | 1 | — |


































