Samsung M471A2K43CB1-CTD 16 GB DDR4 1x16 2666 Mhz Ram
Kapasite
16 GB
Bellek Tipi
DDR4
Bellek Hızı
2666 MHz
RAM Sayısı
1x16
RAM Gecikme Süresi
CL19
Bellek Modülü
SODIMM
Pin Sayısı
260
Gerilim Voltajı (VDD)
1.2 V
Bellek Kiti
Tek Modül
Hata Düzeltme
Non-Ecc
3.981,33 TL
9 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
9 FİYAT
tirsem
Samsung M471A2K43CB1-CRC 16 GB DDR4 2400 MHz CL17 Notebook Ram
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
3.981,33 TL
uygunurunal
Samsung M471A2K43CB1-CRC 16 GB DDR4 2400 MHz CL17 Notebook Ram
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
3.990,36 TL
tirsem
Samsung M471A2K43CB1-CTD 16 GB DDR4 2666 MHz CL19 Notebook Ram
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
4.054,47 TL
uygunurunal
Samsung M471A2K43CB1-CTD 16 GB DDR4 2666 MHz CL19 Notebook Ram
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
4.062,60 TL
batubilgisayar
Samsung M471A2K43CB1-CRC 16 GB DDR4 2400 MHz CL17 Notebook Ram
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
4.596,18 TL
stsofis
Samsung M471A2K43CB1-CRC 16 GB DDR4 2400 MHz CL17 Notebook Ram
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
4.739,85 TL
stsofis
Samsung M471A2K43CB1-CTD 16 GB DDR4 2666 MHz CL19 Notebook Ram
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
4.785,00 TL
Samsung M471A2K43CB1-CTD 16 GB DDR4 1x16 2666 Mhz Ram Özellikleri
| Kapasite | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Bellek Hızı | 2666 MHz |
| RAM Sayısı | 1x16 |
| RAM Gecikme Süresi | CL19 |
| Bellek Modülü | SODIMM |
| Pin Sayısı | 260 |
| Gerilim Voltajı (VDD) | 1.2 V |
| Bellek Kiti | Tek Modül |
| Hata Düzeltme | Non-Ecc |
| Kullanım Yeri | Laptop |
| Oyuncu | |
| RGB | |
| Soğutuculu |
Samsung M471A2K43CB1-CTD 16 GB DDR4 1x16 2666 Mhz Ram Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Samsung M471A2K43CB1-CTD 16 GB DDR4 1x16 2666 Mhz Ram' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Samsung M471A2K43CB1-CTD 16 GB DDR4 1x16 2666 Mhz Ram | Lenovo Thsys 4ZC7A08699 16 GB DDR4 2x8 2666 Mhz Ram | Hpe P00924-B21 32 GB DDR4 1x32 2933 Mhz Ram | Corsair Vengeance RGB RS CMG16GX4M2E3200C16 16 GB DDR4 2x8 3200 Mhz Ram | |
| 3.981,33 TL | 21.000,00 TL | 21.000,00 TL | 21.006,81 TL | |
| Kapasite | 16 GB | 16 GB | 32 GB | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 | DDR4 | DDR4 | DDR4 |
| Bellek Hızı | 2666 MHz | 2666 MHz | 2933 MHz | 3200 MHz |
| RAM Sayısı | 1x16 | 2x8 | 1x32 | 2x8 |
| RAM Gecikme Süresi | CL19 | — | CL21 | CL16 |
| Bellek Modülü | SODIMM | UDIMM | DIMM | DIMM |
| Pin Sayısı | 260 | — | 288 | 288 |
| Gerilim Voltajı (VDD) | 1.2 V | — | 1.2 V | 1.35 V |
Ram Benzer Kategoriler
Ram Ürünleri
Samsung Ürünleri

27.030,86 TL

26.999,00 TL
Samsung Ram Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler

27.089,10 TL

27.060,00 TL

26.950,00 TL





























