Arçelik RS 9121 Haritalı Moplu 2700 Pa Siyah Robot Süpürge ve Paspas
Harita Seçeneği
Haritalı
Haritalama Yöntemi
Lazer
Mop Seçeneği
Moplu
Emiş Gücü
2700 Pa
Emiş Türü
Islak Kuru
Renk
Siyah
Çalışma Süresi
240 dk
Toz Haznesi Kapasitesi
400 ml
Su Haznesi Kapasitesi
300 ml
Şarj Süresi
5 saat
17.949,00 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
3 FİYAT
Tek Tıkla Store
Arçelik Rs 9121 Robot Süpürge 2700 Pa Emiş Gücü ile Halı ve Sert Zemin İçin Wi-Fi Desteği - Altın
Ücretsiz Kargo
17.949,00 TL
aradığınürün
Arçelik Imperium® Robo 2.0 RS 9121 Robot Süpürge
Ücretsiz Kargo
17.999,00 TL
Saralmob Arçelik
Arçelik RS 9221 Robot Süpürge - 5.000 Pa
Ücretsiz Kargo
23.999,00 TL
Arçelik RS 9121 Haritalı Moplu 2700 Pa Siyah Robot Süpürge ve Paspas Özellikleri
| Harita Seçeneği | Haritalı |
| Haritalama Yöntemi | Lazer |
| Mop Seçeneği | Moplu |
| Emiş Gücü | 2700 Pa |
| Emiş Türü | Islak Kuru |
| Renk | Siyah |
| Çalışma Süresi | 240 dk |
| Toz Haznesi Kapasitesi | 400 ml |
| Su Haznesi Kapasitesi | 300 ml |
| Şarj Süresi | 5 saat |
| Pil Kapasitesi | 3200 mAh |
| Ses Seviyesi | 65 dB |
| Seri | Arçelik Imperium Robo |
| Model | Imperium Robo RS 9121 |
| Çift Fırçalı | |
| Çöp İstasyonlu | |
| Çöpünü Boşaltan | |
| Hepa Filtreli | |
| Kir Algılama | |
| Kullanım Yeri | Sert Zemin-Halı |
| Kumandalı | |
| Mini | |
| Navigasyonlu | |
| Otomatik Şarj | |
| Sensörlü | |
| Su Hazneli | |
| Şekil | Yuvarlak |
| Toz Hazneli | |
| Zaman Planlayıcı |
Arçelik RS 9121 Haritalı Moplu 2700 Pa Siyah Robot Süpürge ve Paspas Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Arçelik RS 9121 Haritalı Moplu 2700 Pa Siyah Robot Süpürge ve Paspas' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Arçelik RS 9121 Haritalı Moplu 2700 Pa Siyah Robot Süpürge ve Paspas | Samsung VR-5000 Moplu Çift Fırçalı Hepa Filtreli Islak Kuru Siyah Robot Süpürge ve Paspas | Ezviz RS2 Haritalı Çöp İstasyonlu Moplu Çift Fırçalı Hepa Filtreli Islak Kuru 4000 Pa Beyaz Robot Süpürge ve Paspas | Xiaomi 5000PA Yüksek Güçlü Halı, Parke Veya Sert Zemin Wifi ve Sesli Kontrol Özellikli Robot Süpürge +Tartı | |
| 17.949,00 TL | 23.999,00 TL | 23.999,00 TL | 23.360,05 TL | |
| Harita Seçeneği | Haritalı | — | Haritalı | — |
| Mop Seçeneği | Moplu | Moplu | Moplu | — |
| Emiş Gücü | 2700 Pa | — | 4000 Pa | — |
| Emiş Türü | Islak Kuru | Islak Kuru | Islak Kuru | — |
| Renk | Siyah | Siyah | Beyaz | — |
| Çalışma Süresi | 240 dk | 150 dk | — | — |
| Toz Haznesi Kapasitesi | 400 ml | 200 ml | — | — |
| Su Haznesi Kapasitesi | 300 ml | 200 ml | — | — |
| Şarj Süresi | 5 saat | 4 saat | — | — |
| Pil Kapasitesi | 3200 mAh | 3400 mAh | — | — |
| Güç | — | 55 W | — | — |
| Ses Seviyesi | 65 dB | 77 dB | — | — |
| Seri | Arçelik Imperium Robo | Samsung Powerbot | — | — |
| Model | Imperium Robo RS 9121 | Powerbot VR5000RM | RS2 | — |
Robot Süpürge Benzer Kategoriler
Robot Süpürge Ürünleri

23.999,00 TL

23.999,00 TL


































