Dreame L10 Pro Robot Süpürge Beyaz
Harita Seçeneği
Haritalı
Haritalama Yöntemi
Lazer
Mop Seçeneği
Mopsuz
Emiş Gücü
4000 Pa
Emiş Türü
Kuru
Renk
Beyaz
Çalışma Süresi
150 dk
Toz Haznesi Kapasitesi
570 ml
Pil Kapasitesi
5200 mAh
Ses Seviyesi
65 dB
17.599,00 TL
4 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
4 FİYAT
Sonair
Dreame Bot L10 Pro Akıllı Robot Süpürge 4000 Pa Emiş Gücü ile Sert Zeminlerde Akıllı Navigasyon - Beyaz
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
17.599,00 TL
Sonair
Dreame L10 Pro Akıllı Robot Süpürge - Beyaz
Ücretsiz Kargo
17.649,00 TL
Kapdiyo
Dreame L10 Pro Akıllı Robot Süpürge - Beyaz
Ücretsiz Kargo
17.819,01 TL
Plus Market
Dreame L10 Prime Robot Süpürge Beyaz
Ücretsiz Kargo
30.844,00 TL
Dreame L10 Pro Robot Süpürge Beyaz Özellikleri
| Harita Seçeneği | Haritalı |
| Haritalama Yöntemi | Lazer |
| Mop Seçeneği | Mopsuz |
| Emiş Gücü | 4000 Pa |
| Emiş Türü | Kuru |
| Renk | Beyaz |
| Çalışma Süresi | 150 dk |
| Toz Haznesi Kapasitesi | 570 ml |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Ses Seviyesi | 65 dB |
| Seri | Dreame Bot |
| Model | Bot L10 Pro |
| Çöp İstasyonlu | |
| Kir Algılama | |
| Kullanım Yeri | Sert Zemin-Halı |
| Kumandalı | |
| Mini | |
| Navigasyonlu | |
| Otomatik Şarj | |
| Sensörlü | |
| Su Hazneli | |
| Şekil | Yuvarlak |
| Toz Hazneli | |
| Zaman Planlayıcı |
Dreame L10 Pro Robot Süpürge Beyaz Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Dreame L10 Pro Robot Süpürge Beyaz' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Dreame L10 Pro Robot Süpürge Beyaz | Viomi Alpha 3 Haritalı 3200 Pa Beyaz Robot Süpürge + Mop | Anker Eufy Clean X8 Pro Haritalı Kuru 4000 Pa Siyah Robot Süpürge | Roborock S7 Haritalı Hepa Filtreli 2500 Pa Beyaz Robot Süpürge + Mop | |
| 17.599,00 TL | 30.889,00 TL | 30.981,00 TL | 31.544,24 TL | |
| Harita Seçeneği | Haritalı | Haritalı | Haritalı | Haritalı |
| Haritalama Yöntemi | Lazer | Lazer | Lazer | Lazer |
| Mop Seçeneği | Mopsuz | Moplu | Mopsuz | Moplu |
| Emiş Gücü | 4000 Pa | 3200 Pa | 4000 Pa | 2500 Pa |
| Emiş Türü | Kuru | Islak Kuru | Kuru | Islak Kuru |
| Renk | Beyaz | Beyaz | Siyah | Beyaz |
| Çalışma Süresi | 150 dk | — | — | 180 dk |
| Toz Haznesi Kapasitesi | 570 ml | — | — | 470 ml |
| Su Haznesi Kapasitesi | — | — | — | 300 ml |
| Şarj Süresi | — | — | — | 6 saat |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh | 5200 mAh | — | 5200 mAh |
| Güç | — | 40 W | — | — |
| Ses Seviyesi | 65 dB | — | — | 67 dB |
| Seri | Dreame Bot | Viomi Alpha | Anker Eufy Clean | Roborock S |
| Model | Bot L10 Pro | Alpha 3 | Eufy Clean X8 Pro | S7 |
Robot Süpürge Benzer Kategoriler
Robot Süpürge Ürünleri

32.595,20 TL

32.550,00 TL

32.550,00 TL

































