Fakir Robert RS 730 3500 Pa Siyah Robot Süpürge + Mop
Harita Seçeneği
Çoklu Haritalı
Mop Seçeneği
Moplu
Emiş Gücü
3500 Pa
Emiş Türü
Islak Kuru
Renk
Siyah
Çalışma Süresi
170 dk
Toz Haznesi Kapasitesi
680 ml
Su Haznesi Kapasitesi
350 ml
Şarj Süresi
5 saat
Pil Kapasitesi
3200 mAh
10.999,00 TL
12 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
12 FİYAT
idefix
Fakir Robert RS 730 Akıllı Robot Süpürge
Ücretsiz Kargo
10.999,00 TL
tasaravm
Fakir Robert Rs 730 Robot Süpürge
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
13.845,25 TL
idefix
Fakir Robert RS 730 Akıllı Robot Süpürge
Ücretsiz Kargo
13.919,13 TL
TAŞARAVM
Fakir Robert Rs 730 Robot Süpürge
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
14.055,30 TL
Boyner
Fakir Robert Rs 730 Robot Süpürge
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
14.209,02 TL
gelenalsinn
Fakir Robert Rs 730 Robot Süpürge
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
14.374,48 TL
Boyner
Fakir Robert Rs 730 Robot Süpürge
Ücretsiz Kargo
14.499,00 TL
Fakir Robert RS 730 3500 Pa Siyah Robot Süpürge + Mop Özellikleri
| Harita Seçeneği | Çoklu Haritalı |
| Mop Seçeneği | Moplu |
| Emiş Gücü | 3500 Pa |
| Emiş Türü | Islak Kuru |
| Renk | Siyah |
| Çalışma Süresi | 170 dk |
| Toz Haznesi Kapasitesi | 680 ml |
| Su Haznesi Kapasitesi | 350 ml |
| Şarj Süresi | 5 saat |
| Pil Kapasitesi | 3200 mAh |
| Ses Seviyesi | 68 dB |
| Seri | Fakir Robert |
| Model | Robert RS 730 |
| Çift Fırçalı | |
| Çöp İstasyonlu | |
| Kir Algılama | |
| Kullanım Yeri | Sert Zemin-Halı |
| Kumandalı | |
| Mini | |
| Navigasyonlu | |
| Otomatik Şarj | |
| Sensörlü | |
| Su Hazneli | |
| Şekil | Yuvarlak |
| Toz Hazneli | |
| Zaman Planlayıcı |
Fakir Robert RS 730 3500 Pa Siyah Robot Süpürge + Mop Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Fakir Robert RS 730 3500 Pa Siyah Robot Süpürge + Mop' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Fakir Robert RS 730 3500 Pa Siyah Robot Süpürge + Mop | Omix MixBot Pro Haritalı Moplu 2700 Pa Siyah Robot Süpürge ve Paspas | Omıx Mıxbot Pro Robot Süpürge - Siyah | Xiaomi Robot Vacuum S20 5000 Pa Emiş Gücü ve Lds Lazer Navigasyon Akıllı Robot Süpürge Beyaz | |
| 10.999,00 TL | 19.597,00 TL | 19.597,00 TL | 19.599,02 TL | |
| Harita Seçeneği | Çoklu Haritalı | Haritalı | — | — |
| Haritalama Yöntemi | — | Lazer | — | — |
| Mop Seçeneği | Moplu | Moplu | — | — |
| Emiş Gücü | 3500 Pa | 2700 Pa | — | — |
| Emiş Türü | Islak Kuru | Islak Kuru | — | — |
| Renk | Siyah | Siyah | — | — |
| Çalışma Süresi | 170 dk | 200 dk | — | — |
| Toz Haznesi Kapasitesi | 680 ml | 450 ml | — | — |
| Su Haznesi Kapasitesi | 350 ml | 40 ml | — | — |
| Şarj Süresi | 5 saat | 6 saat | — | — |
| Pil Kapasitesi | 3200 mAh | 5200 mAh | — | — |
| Güç | — | 50 W | — | — |
| Ses Seviyesi | 68 dB | 65 dB | — | — |
| Seri | Fakir Robert | Omix MixBot | — | — |
| Model | Robert RS 730 | Mixbot Pro | — | — |



































