Hobot Legee D8 Robot Süpürge Beyaz
Harita Seçeneği
Haritalı
Haritalama Yöntemi
Lazer-Slam
Mop Seçeneği
Mopsuz
Emiş Gücü
5000 Pa
Emiş Türü
Islak Kuru
Renk
Beyaz
Toz Haznesi Kapasitesi
500 ml
Su Haznesi Kapasitesi
320 ml
Pil Kapasitesi
4900 mAh
Ses Seviyesi
60 dB
20.607,99 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZHaritalı Robot SüpürgeÇift Fırçalı Robot SüpürgeÇöp İstasyonlu Robot SüpürgeMoplu Robot SüpürgeNeabot Robot SüpürgeReeder Robot SüpürgeXiaomi Robot SüpürgePhilips Robot SüpürgeArçelik Robot SüpürgeFakir Robot SüpürgeTefal Robot SüpürgeKarcher Robot SüpürgeBeko Robot SüpürgeRoborock Robot SüpürgeTcl Robot SüpürgeHomend Robot SüpürgeSamsung Robot SüpürgeDreame Robot SüpürgeKaraca Robot SüpürgeVestel Robot Süpürge
Mağaza Fiyatları
3 FİYAT
Niuu
HOBOT Legee D8 Robot Süpürge Paspas
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
20.607,99 TL
inmotion
Hobot Legee D8 Robot Süpürge Paspas
Ücretsiz Kargo
20.679,99 TL
inmotion
HOBOT Legee D8 Robot Süpürge Paspas
Ücretsiz Kargo
21.999,99 TL
Hobot Legee D8 Robot Süpürge Beyaz Özellikleri
| Harita Seçeneği | Haritalı |
| Haritalama Yöntemi | Lazer-Slam |
| Mop Seçeneği | Mopsuz |
| Emiş Gücü | 5000 Pa |
| Emiş Türü | Islak Kuru |
| Renk | Beyaz |
| Toz Haznesi Kapasitesi | 500 ml |
| Su Haznesi Kapasitesi | 320 ml |
| Pil Kapasitesi | 4900 mAh |
| Ses Seviyesi | 60 dB |
| Seri | Hobot Legee |
| Model | Legee D8 |
| Çift Fırçalı | |
| Çöp İstasyonlu | |
| Çöpünü Boşaltan | |
| Hepa Filtreli | |
| Kir Algılama | |
| Kullanım Yeri | Sert Zemin-Halı |
| Kumandalı | |
| Mini | |
| Navigasyonlu | |
| Otomatik Şarj | |
| Sensörlü | |
| Su Hazneli | |
| Şekil | Yuvarlak |
| Toz Hazneli | |
| Zaman Planlayıcı |
Hobot Legee D8 Robot Süpürge Beyaz Yorumları
Ürüne Puan Ver
RoborockWiamiXiaomiHooverRobotuyaYeediMoosooEcovacsTefalArieteKingMieleMideaSharkNextSmartmiTesvorLuraDreameTtec
'Hobot Legee D8 Robot Süpürge Beyaz' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Hobot Legee D8 Robot Süpürge Beyaz | Hoover HG530H 011 HG5 2si 1 Robot Süpürge Siyah | Dreame Bot D10S Pro Çoklu Haritalı Çöp İstasyonlu Moplu 5000 Pa Siyah Robot Süpürge | Dreame D10S Plus Haritalı 5000 Pa Siyah Robot Süpürge + Mop | |
| 20.607,99 TL | 21.599,00 TL | 21.619,06 TL | 21.150,00 TL | |
| Harita Seçeneği | Haritalı | Haritalı | Çoklu Haritalı | Çoklu Haritalı |
| Haritalama Yöntemi | Lazer-Slam | Lazer | Lidar | Lazer |
| Mop Seçeneği | Mopsuz | Moplu | Moplu | Moplu |
| Emiş Gücü | 5000 Pa | 2300 Pa | 5000 Pa | 5000 Pa |
| Emiş Türü | Islak Kuru | Islak Kuru | Islak Kuru | Islak Kuru |
| Renk | Beyaz | Siyah | Siyah | Siyah |
| Çalışma Süresi | — | 90 dk | 280 dk | 280 dk |
| Toz Haznesi Kapasitesi | 500 ml | 200 ml | 570 ml | 570 ml |
| Su Haznesi Kapasitesi | 320 ml | 300 ml | 235 ml | 235 ml |
| Şarj Süresi | — | 5 saat | 4 saat | — |
| Pil Kapasitesi | 4900 mAh | — | 5200 mAh | 5200 mAh |
| Ses Seviyesi | 60 dB | 68 dB | 60 dB | 60 dB |
| Seri | Hobot Legee | Hoover HG5 | Dreame Bot | Dreame Bot |
| Model | Legee D8 | HG5 | Bot Bot D10S Pro | Bot D10S Plus |

























