Homend Alex Laser 1281H Robot Süpürge Beyaz
Harita Seçeneği
Haritalı
Haritalama Yöntemi
Lazer
Mop Seçeneği
Mopsuz
Emiş Türü
Islak Kuru
Renk
Beyaz
Çalışma Süresi
140 dk
Toz Haznesi Kapasitesi
600 ml
Su Haznesi Kapasitesi
400 ml
Pil Kapasitesi
3000 mAh
Güç
28 W
Homend Robot SüpürgeHomend Alex Laser Robot SüpürgeHomend Alex Robot SüpürgeHaritalı Robot SüpürgeÇift Fırçalı Robot SüpürgeÇöp İstasyonlu Robot SüpürgeMoplu Robot SüpürgeNeabot Robot SüpürgeReeder Robot SüpürgeXiaomi Robot SüpürgePhilips Robot SüpürgeArçelik Robot SüpürgeFakir Robot SüpürgeTefal Robot SüpürgeKarcher Robot SüpürgeBeko Robot SüpürgeRoborock Robot SüpürgeTcl Robot SüpürgeSamsung Robot SüpürgeDreame Robot Süpürge
Homend Alex Laser 1281H Robot Süpürge Beyaz Özellikleri
| Harita Seçeneği | Haritalı |
| Haritalama Yöntemi | Lazer |
| Mop Seçeneği | Mopsuz |
| Emiş Türü | Islak Kuru |
| Renk | Beyaz |
| Çalışma Süresi | 140 dk |
| Toz Haznesi Kapasitesi | 600 ml |
| Su Haznesi Kapasitesi | 400 ml |
| Pil Kapasitesi | 3000 mAh |
| Güç | 28 W |
| Ses Seviyesi | 65 dB |
| Seri | Homend Alex Laser |
| Model | Alex Laser |
| Çift Fırçalı | |
| Çöp İstasyonlu | |
| Çöpünü Boşaltan | |
| Hepa Filtreli | |
| Kir Algılama | |
| Kullanım Yeri | Sert Zemin-Halı |
| Kumandalı | |
| Mini | |
| Navigasyonlu | |
| Otomatik Şarj | |
| Sensörlü | |
| Su Hazneli | |
| Şekil | Yuvarlak |
| Toz Hazneli | |
| Zaman Planlayıcı |
Homend Alex Laser 1281H Robot Süpürge Beyaz Yorumları
Ürüne Puan Ver
HobotMamibotSamsungRoborockFakirArieteElectroluxSunnyMideaCoredyTesvorWiamiIrobotLiectrouxTaurusNeabotDolity
Robot Süpürge Benzer Kategoriler
Robot Süpürge Ürünleri

186.199,02 TL

186.199,02 TL
Homend Ürünleri
Homend Robot Süpürge Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler
Homend AirfryerHomend Dikey SüpürgeHomend Filtre Kahve MakinesiHomend Türk Kahvesi MakinesiHomend Kıyma MakinesiHomend Waffle MakinesiHomend Buharlı ÜtüHomend ÇaycıHomend Tost MakinesiHomend KettleHomend Katı Meyve SıkacağıHomend Kazanlı ÜtüHomend Ekmek Kızartma MakinesiHomend VantilatörHomend Buharlı PişiriciHomend Hava TemizleyiciHomend Mutfak RobotuHomend Ekmek Yapma MakinesiHomend Saç Kurutma ve Fön MakinesiHomend Hamur Yoğurma Makinesi ve Mutfak Şefi



























