Karaca Vantuz Off-Road Premium 3in1 Robot Süpürge Siyah
Harita Seçeneği
Haritalı
Mop Seçeneği
Mopsuz
Emiş Gücü
4000 Pa
Emiş Türü
Islak Kuru
Renk
Siyah
Çalışma Süresi
160 dk
Toz Haznesi Kapasitesi
450 ml
Su Haznesi Kapasitesi
350 ml
Pil Kapasitesi
5200 mAh
Güç
40 W
28.000,00 TL
Karaca Robot SüpürgeKaraca Vantuz Robot SüpürgeHaritalı Robot SüpürgeÇift Fırçalı Robot SüpürgeÇöp İstasyonlu Robot SüpürgeMoplu Robot SüpürgeNeabot Robot SüpürgeReeder Robot SüpürgeXiaomi Robot SüpürgePhilips Robot SüpürgeArçelik Robot SüpürgeFakir Robot SüpürgeTefal Robot SüpürgeKarcher Robot SüpürgeBeko Robot SüpürgeRoborock Robot SüpürgeTcl Robot SüpürgeHomend Robot SüpürgeSamsung Robot SüpürgeDreame Robot Süpürge
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
TAHİROĞULLARI ZÜCCACİYE
Karaca Vantuz Off-Road Premium 3in1 Otomatik Toz Hazneli Konuşan Robot Süpürge
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
28.000,00 TL
Karaca Vantuz Off-Road Premium 3in1 Robot Süpürge Siyah Özellikleri
| Harita Seçeneği | Haritalı |
| Mop Seçeneği | Mopsuz |
| Emiş Gücü | 4000 Pa |
| Emiş Türü | Islak Kuru |
| Renk | Siyah |
| Çalışma Süresi | 160 dk |
| Toz Haznesi Kapasitesi | 450 ml |
| Su Haznesi Kapasitesi | 350 ml |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Güç | 40 W |
| Ses Seviyesi | 65 dB |
| Seri | Karaca Vantuz |
| Model | Vantuz Off-Road Premium 3in1 |
| Çift Fırçalı | |
| Çöp İstasyonlu | |
| Çöpünü Boşaltan | |
| Hepa Filtreli | |
| Kir Algılama | |
| Kullanım Yeri | Sert Zemin-Halı |
| Kumandalı | |
| Mini | |
| Navigasyonlu | |
| Otomatik Şarj | |
| Sensörlü | |
| Su Hazneli | |
| Şekil | Yuvarlak |
| Toz Hazneli | |
| Zaman Planlayıcı |
Karaca Vantuz Off-Road Premium 3in1 Robot Süpürge Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
RoborockIrobotPhilipsArieteMideaYeediTesvorWiamiViomiHobotNeabotTefalFakirKingAnkerXiaomiElectroluxSunnyYuiHoover
'Karaca Vantuz Off-Road Premium 3in1 Robot Süpürge Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Karaca Vantuz Off-Road Premium 3in1 Robot Süpürge Siyah | XU3110/02 Homerun 3100 Serisi Islak&kuru Robot Süpürge Beyaz | Xiaomi Robot Vacuum S10+ Plus 4.000 Pa Emiş Gücü 3D Engel Algılama Halı Tanıma Robot Süpürge | Roborock S8 Sonic 6.000 Pa Emiş Gücü Sonic Titreşimli Mop Lidar Navigasyon Robot Süpürge | |
| 28.000,00 TL | 34.970,00 TL | 34.999,00 TL | 34.999,00 TL |
Robot Süpürge Benzer Kategoriler
Robot Süpürge Ürünleri

38.304,84 TL

38.100,00 TL
Karaca Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler
Karaca Airfryer 3.5 LtKaraca Airfryer 4 LtKaraca Yemek TakımıKaraca TavaKaraca Yemek Takımı 12 KişilikKaraca Yemek Takımı 6 KişilikKaraca Kare Yemek TakımıKaraca Porselen Yemek TakımıKaraca Yemek Takımı 12 Kişilik 84 ParçaKaraca Kare Yemek Takımı 12 KişilikKaraca 60 Parça Yemek TakımıKaraca Yuvarlak Yemek TakımıKaraca Dikey SüpürgeKaraca AirfryerKaraca Türk Kahvesi MakinesiKaraca Filtre Kahve MakinesiKaraca BlenderKaraca Kıyma MakinesiKaraca Waffle MakinesiKaraca Kettle




























