Miele RX3 Runner SPQL Haritalı Çift Fırçalı Siyah Robot Süpürge
Harita Seçeneği
Haritalı
Haritalama Yöntemi
Kamera
Mop Seçeneği
Mopsuz
Emiş Gücü
2000 Pa
Emiş Türü
Islak Kuru
Renk
Siyah
Çalışma Süresi
120 dk
Toz Haznesi Kapasitesi
400 ml
Şarj Süresi
4 saat
Pil Kapasitesi
5200 mAh
15.367,75 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
2 FİYAT
HEMCO
Teknotrust Scout Rx3 Siyah Robot Süpürge Spql Modeli Düşük Gürültü ile Etkili Temizlik Sağlar
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
15.367,75 TL
Lüks Mutfak
Miele Scout Rx3 Runner Akıllı Navigasyonlu Robot Süpürge Düz Zeminler İçin 400 ml Toz Kapasitesi
Ücretsiz Kargo
32.540,70 TL
Miele RX3 Runner SPQL Haritalı Çift Fırçalı Siyah Robot Süpürge Özellikleri
| Harita Seçeneği | Haritalı |
| Haritalama Yöntemi | Kamera |
| Mop Seçeneği | Mopsuz |
| Emiş Gücü | 2000 Pa |
| Emiş Türü | Islak Kuru |
| Renk | Siyah |
| Çalışma Süresi | 120 dk |
| Toz Haznesi Kapasitesi | 400 ml |
| Şarj Süresi | 4 saat |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Güç | 30 W |
| Ses Seviyesi | 71 dB |
| Seri | Miele Scout |
| Model | Scout RX3 Runner |
| Çift Fırçalı | |
| Çöp İstasyonlu | |
| Çöpünü Boşaltan | |
| Hepa Filtreli | |
| Kir Algılama | |
| Kullanım Yeri | Sert Zemin-Halı |
| Kumandalı | |
| Mini | |
| Navigasyonlu | |
| Otomatik Şarj | |
| Sensörlü | |
| Su Hazneli | |
| Şekil | Yuvarlak |
| Toz Hazneli | |
| Zaman Planlayıcı |
Miele RX3 Runner SPQL Haritalı Çift Fırçalı Siyah Robot Süpürge Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Miele RX3 Runner SPQL Haritalı Çift Fırçalı Siyah Robot Süpürge' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Miele RX3 Runner SPQL Haritalı Çift Fırçalı Siyah Robot Süpürge | Dreame L10 Ultra Haritalı Çöp İstasyonlu Kuru 5300 Pa Beyaz Robot Süpürge ve Paspas | Philips Homerun 3000 Serisi XU3000/01 Haritalı Moplu Çift Fırçalı Hepa Filtreli Islak Kuru 2700 Pa Siyah Robot Süpürge + XV1430/00 Mop | Dreame Pro Robot Süpürge Siyah | |
| 15.367,75 TL | 34.557,30 TL | 33.479,07 TL | 33.015,00 TL | |
| Harita Seçeneği | Haritalı | Haritalı | Haritalı | — |
| Haritalama Yöntemi | Kamera | — | Lazer | — |
| Mop Seçeneği | Mopsuz | Mopsuz | Moplu | — |
| Emiş Gücü | 2000 Pa | 5300 Pa | 2700 Pa | — |
| Emiş Türü | Islak Kuru | Kuru | Islak Kuru | — |
| Renk | Siyah | Beyaz | Siyah | — |
| Çalışma Süresi | 120 dk | 210 dk | 200 dk | — |
| Toz Haznesi Kapasitesi | 400 ml | 350 ml | 350 ml | — |
| Su Haznesi Kapasitesi | — | 80 ml | 300 ml | — |
| Şarj Süresi | 4 saat | 5 saat | 6.5 saat | — |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh | 5200 mAh | 4800 mAh | — |
| Ses Seviyesi | 71 dB | 59 dB | 66 dB | — |
| Seri | Miele Scout | Dreame Bot | Philips 3000 Serisi | — |
| Model | Scout RX3 Runner | Bot L10 Ultra | HomeRun Aqua 3000 | — |
Robot Süpürge Benzer Kategoriler
Robot Süpürge Ürünleri

35.339,07 TL

35.339,07 TL



























