Roborock Q5 Pro Plus Robot Süpürge Siyah
Harita Seçeneği
Haritalı
Haritalama Yöntemi
Lidar
Mop Seçeneği
Mopsuz
Emiş Gücü
5500 Pa
Emiş Türü
Islak Kuru
Renk
Siyah
Çalışma Süresi
240 dk
Toz Haznesi Kapasitesi
770 ml
Su Haznesi Kapasitesi
180 ml
Pil Kapasitesi
5200 mAh
51.149,07 TL
Roborock Robot SüpürgeRoborock Q Robot SüpürgeRoborock Q7 Max Akıllı Robot SüpürgeRoborock Q8 Max Robot SüpürgeRoborock Q7 Max Plus Robot SüpürgeRoborock Q8 Max Plus Robot SüpürgeRoborock S8 MaxV Ultra Robot SüpürgeRoborock S5 Max Robot SüpürgeRoborock S7 Robot SüpürgeHaritalı Robot SüpürgeÇift Fırçalı Robot SüpürgeÇöp İstasyonlu Robot SüpürgeMoplu Robot SüpürgeNeabot Robot SüpürgeReeder Robot SüpürgeXiaomi Robot SüpürgePhilips Robot SüpürgeArçelik Robot SüpürgeFakir Robot SüpürgeTefal Robot Süpürge
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
FLEX TEKNOLOJİ
Roborock Q5 Pro Plus Robot Süpürge - Siyah
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
51.149,07 TL
Roborock Q5 Pro Plus Robot Süpürge Siyah Özellikleri
| Harita Seçeneği | Haritalı |
| Haritalama Yöntemi | Lidar |
| Mop Seçeneği | Mopsuz |
| Emiş Gücü | 5500 Pa |
| Emiş Türü | Islak Kuru |
| Renk | Siyah |
| Çalışma Süresi | 240 dk |
| Toz Haznesi Kapasitesi | 770 ml |
| Su Haznesi Kapasitesi | 180 ml |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Güç | 59 W |
| Ses Seviyesi | 67 dB |
| Seri | Roborock Q |
| Model | Q5 Pro Plus |
| Çift Fırçalı | |
| Çöp İstasyonlu | |
| Çöpünü Boşaltan | |
| Hepa Filtreli | |
| Kir Algılama | |
| Kullanım Yeri | Sert Zemin-Halı |
| Kumandalı | |
| Mini | |
| Navigasyonlu | |
| Otomatik Şarj | |
| Sensörlü | |
| Su Hazneli | |
| Şekil | Yuvarlak |
| Toz Hazneli | |
| Zaman Planlayıcı |
Roborock Q5 Pro Plus Robot Süpürge Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
WiamiArieteXiaomiHooverMideaRobotuyaYeediTesvorEcovacsIrobotLiectrouxHobotMamibotTefalFakirKingElectroluxMieleCoredyShark
'Roborock Q5 Pro Plus Robot Süpürge Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
Robot Süpürge Benzer Kategoriler
Robot Süpürge Ürünleri

69.999,00 TL

69.999,00 TL
Roborock Ürünleri

37.999,00 TL

36.270,00 TL






























