Roborock S8 Pro Ultra Robot Süpürge Siyah
Harita Seçeneği
Haritalı
Haritalama Yöntemi
Lidar
Mop Seçeneği
Moplu
Emiş Gücü
6000 Pa
Emiş Türü
Islak Kuru
Renk
Siyah
Çalışma Süresi
180 dk
Toz Haznesi Kapasitesi
350 ml
Su Haznesi Kapasitesi
200 ml
Şarj Süresi
4 saat
31.636,08 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
2 FİYAT
TEK FIRSAT
Roborock Sesli Komut-Akıllı Kontrol halı Tanıma + Mop Kaldırma S8 Pro Robot Süpürge
Ücretsiz Kargo
31.636,08 TL
GİFTTSTORE
Roborock S8 Pro Ultra İstasyonlu Robot Süpürge-Siyah
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
138.570,00 TL
Roborock S8 Pro Ultra Robot Süpürge Siyah Özellikleri
| Harita Seçeneği | Haritalı |
| Haritalama Yöntemi | Lidar |
| Mop Seçeneği | Moplu |
| Emiş Gücü | 6000 Pa |
| Emiş Türü | Islak Kuru |
| Renk | Siyah |
| Çalışma Süresi | 180 dk |
| Toz Haznesi Kapasitesi | 350 ml |
| Su Haznesi Kapasitesi | 200 ml |
| Şarj Süresi | 4 saat |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Güç | 69 W |
| Ses Seviyesi | 67 dB |
| Seri | Roborock S |
| Model | S8 Pro Ultra |
| Çift Fırçalı | |
| Çöp İstasyonlu | |
| Çöpünü Boşaltan | |
| Hepa Filtreli | |
| Kir Algılama | |
| Kullanım Yeri | Sert Zemin-Halı |
| Kumandalı | |
| Mini | |
| Navigasyonlu | |
| Otomatik Şarj | |
| Sensörlü | |
| Su Hazneli | |
| Şekil | Yuvarlak |
| Toz Hazneli | |
| Zaman Planlayıcı |
Roborock S8 Pro Ultra Robot Süpürge Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Roborock S8 Pro Ultra Robot Süpürge Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Roborock S8 Pro Ultra Robot Süpürge Siyah | Roborock Yeni 36000 Pa Emiş Güçlü 100 Derece Sıcak Suyla Paspas Yıkayan Akıllı Istasyonlu Kavisli Yan Fırçalı Islak Kuru Robot Süpürge, Çift Fırçalı S20 Sonic - Beyaz | Roborock S8 Maxv Ultra Akıllı Robot Süpürge Siyah | Roborock 36.000PA Ultra Emiş Gücü 100 Derece Sıcak Suyla Paspas Yıkayan Akıllı Istasyonlu Robot Süpürge, Yapay Zeka Teknolojili, Lazer Haritalama - Beyaz | |
| 31.636,08 TL | 144.149,07 TL | 144.990,00 TL | 148.799,07 TL |
Robot Süpürge Benzer Kategoriler
Robot Süpürge Ürünleri

149.604,92 TL

147.145,00 TL
Roborock Ürünleri

37.999,00 TL

36.270,00 TL
Roborock Robot Süpürge Ürünleri

169.999,00 TL

169.999,00 TL

169.999,00 TL





























