Viomi Alpha S9 Haritalı Moplu Islak Kuru 2700 Pa Beyaz Robot Süpürge ve Paspas
Harita Seçeneği
Çoklu Haritalı
Haritalama Yöntemi
Lazer
Mop Seçeneği
Moplu
Emiş Gücü
2700 Pa
Emiş Türü
Islak Kuru
Renk
Beyaz
Çalışma Süresi
220 dk
Toz Haznesi Kapasitesi
200 ml
Su Haznesi Kapasitesi
320 ml
Şarj Süresi
6 saat
25.000,00 TL
Viomi Robot SüpürgeHaritalı Robot SüpürgeÇift Fırçalı Robot SüpürgeÇöp İstasyonlu Robot SüpürgeMoplu Robot SüpürgeNeabot Robot SüpürgeReeder Robot SüpürgeXiaomi Robot SüpürgePhilips Robot SüpürgeArçelik Robot SüpürgeFakir Robot SüpürgeTefal Robot SüpürgeKarcher Robot SüpürgeBeko Robot SüpürgeRoborock Robot SüpürgeTcl Robot SüpürgeHomend Robot SüpürgeSamsung Robot SüpürgeDreame Robot SüpürgeKaraca Robot Süpürge
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
TeknoRido
Viomi Robot Vacuum Cleaner S9-Uv (V-RVCLMD28D Beyaz)
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
25.000,00 TL
Viomi Alpha S9 Haritalı Moplu Islak Kuru 2700 Pa Beyaz Robot Süpürge ve Paspas Özellikleri
| Harita Seçeneği | Çoklu Haritalı |
| Haritalama Yöntemi | Lazer |
| Mop Seçeneği | Moplu |
| Emiş Gücü | 2700 Pa |
| Emiş Türü | Islak Kuru |
| Renk | Beyaz |
| Çalışma Süresi | 220 dk |
| Toz Haznesi Kapasitesi | 200 ml |
| Su Haznesi Kapasitesi | 320 ml |
| Şarj Süresi | 6 saat |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Güç | 50 W |
| Ses Seviyesi | 70 dB |
| Seri | Viomi Alpha |
| Model | Alpha S9 |
| Çift Fırçalı | |
| Çöp İstasyonlu | |
| Çöpünü Boşaltan | |
| Hepa Filtreli | |
| Kir Algılama | |
| Kullanım Yeri | Sert Zemin-Halı |
| Kumandalı | |
| Mini | |
| Navigasyonlu | |
| Otomatik Şarj | |
| Sensörlü | |
| Su Hazneli | |
| Şekil | Yuvarlak |
| Toz Hazneli | |
| Zaman Planlayıcı |
Viomi Alpha S9 Haritalı Moplu Islak Kuru 2700 Pa Beyaz Robot Süpürge ve Paspas Yorumları
Ürüne Puan Ver
RoborockWiamiXiaomiHooverRobotuyaYeediMoosooEcovacsPhilipsTefalArieteKingMieleMideaSharkNextSmartmiTesvorLuraDreame
'Viomi Alpha S9 Haritalı Moplu Islak Kuru 2700 Pa Beyaz Robot Süpürge ve Paspas' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Viomi Alpha S9 Haritalı Moplu Islak Kuru 2700 Pa Beyaz Robot Süpürge ve Paspas | Yeedi Mop Station Haritalı Çöp İstasyonlu Moplu Islak Kuru 2500 Pa Beyaz Robot Süpürge ve Paspas | Viomi Alpha 3 Haritalı 3200 Pa Beyaz Robot Süpürge + Mop | Karcher RCF 3 Islak Kuru 2000 Pa Beyaz Robot Süpürge | |
| 25.000,00 TL | 29.999,00 TL | 30.889,00 TL | 31.548,00 TL | |
| Harita Seçeneği | Çoklu Haritalı | Haritalı | Haritalı | Haritalı |
| Haritalama Yöntemi | Lazer | VSlam | Lazer | Lazer |
| Mop Seçeneği | Moplu | Moplu | Moplu | Mopsuz |
| Emiş Gücü | 2700 Pa | 2500 Pa | 3200 Pa | 2000 Pa |
| Emiş Türü | Islak Kuru | Islak Kuru | Islak Kuru | Islak Kuru |
| Renk | Beyaz | Beyaz | Beyaz | Beyaz |
| Çalışma Süresi | 220 dk | 180 dk | — | 120 dk |
| Toz Haznesi Kapasitesi | 200 ml | 570 ml | — | — |
| Su Haznesi Kapasitesi | 320 ml | 350 ml | — | 430 ml |
| Şarj Süresi | 6 saat | — | — | 3 saat |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh | 5200 mAh | 5200 mAh | 5200 mAh |
| Güç | 50 W | — | 40 W | 36 W |
| Ses Seviyesi | 70 dB | — | — | 20 dB |
| Seri | Viomi Alpha | — | Viomi Alpha | — |
| Model | Alpha S9 | Mop Station | Alpha 3 | RCF 3 |
Robot Süpürge Benzer Kategoriler
Robot Süpürge Ürünleri

34.500,00 TL

34.444,90 TL



























