Yui S7 Plus Robot Süpürge Beyaz
Harita Seçeneği
Haritalı
Haritalama Yöntemi
Lazer
Mop Seçeneği
Mopsuz
Emiş Gücü
3000 Pa
Emiş Türü
Islak Kuru
Renk
Beyaz
Çalışma Süresi
220 dk
Toz Haznesi Kapasitesi
200 ml
Su Haznesi Kapasitesi
300 ml
Pil Kapasitesi
5200 mAh
16.999,00 TL
Yui Robot SüpürgeYui S7 Robot SüpürgeHaritalı Robot SüpürgeÇift Fırçalı Robot SüpürgeÇöp İstasyonlu Robot SüpürgeMoplu Robot SüpürgeNeabot Robot SüpürgeReeder Robot SüpürgeXiaomi Robot SüpürgePhilips Robot SüpürgeArçelik Robot SüpürgeFakir Robot SüpürgeTefal Robot SüpürgeKarcher Robot SüpürgeBeko Robot SüpürgeRoborock Robot SüpürgeTcl Robot SüpürgeHomend Robot SüpürgeSamsung Robot SüpürgeDreame Robot Süpürge
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Plus Market
Yui S7 Plus Akıllı Çöp Istasyonlu Robot Vacuum & Mop Süpürge Beyaz(Yui Türkiye Garantili)
Ücretsiz Kargo
16.999,00 TL
Yui S7 Plus Robot Süpürge Beyaz Özellikleri
| Harita Seçeneği | Haritalı |
| Haritalama Yöntemi | Lazer |
| Mop Seçeneği | Mopsuz |
| Emiş Gücü | 3000 Pa |
| Emiş Türü | Islak Kuru |
| Renk | Beyaz |
| Çalışma Süresi | 220 dk |
| Toz Haznesi Kapasitesi | 200 ml |
| Su Haznesi Kapasitesi | 300 ml |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Seri | Yui S7 |
| Model | S7 Plus |
| Çift Fırçalı | |
| Çöp İstasyonlu | |
| Çöpünü Boşaltan | |
| Hepa Filtreli | |
| Kir Algılama | |
| Kullanım Yeri | Sert Zemin-Halı |
| Kumandalı | |
| Mini | |
| Navigasyonlu | |
| Otomatik Şarj | |
| Sensörlü | |
| Su Hazneli | |
| Şekil | Yuvarlak |
| Toz Hazneli | |
| Zaman Planlayıcı |
Yui S7 Plus Robot Süpürge Beyaz Yorumları
Ürüne Puan Ver
RoborockPhilipsIrobotArieteMideaYeediTesvorWiamiViomiHobotNeabotMamibotTefalFakirKingAnkerXiaomiElectroluxSunnyHoover
'Yui S7 Plus Robot Süpürge Beyaz' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Yui S7 Plus Robot Süpürge Beyaz | Dreame D10S Plus Haritalı 5000 Pa Beyaz Robot Süpürge + Mop | Hoover H-GO 300 Moplu Çift Fırçalı Hepa Filtreli Siyah Robot Süpürge ve Paspas | Roborock Çift Rulo Fırça Hassas Haritalama Akıllı Yön Bulma 5500PA Robot Süpürge + Yedek Temizlik Seti , Lambader Hediye - Beyaz | |
| 16.999,00 TL | 20.459,07 TL | 20.924,07 TL | 20.411,64 TL | |
| Harita Seçeneği | Haritalı | Çoklu Haritalı | Haritasız | — |
| Haritalama Yöntemi | Lazer | Lazer | — | — |
| Mop Seçeneği | Mopsuz | Moplu | Moplu | — |
| Emiş Gücü | 3000 Pa | 5000 Pa | — | — |
| Emiş Türü | Islak Kuru | Islak Kuru | Islak Kuru | — |
| Renk | Beyaz | Beyaz | Siyah | — |
| Çalışma Süresi | 220 dk | 280 dk | 120 dk | — |
| Toz Haznesi Kapasitesi | 200 ml | 570 ml | 350 ml | — |
| Su Haznesi Kapasitesi | 300 ml | 235 ml | 150 ml | — |
| Şarj Süresi | — | 6 saat | 5 saat | — |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh | 5200 mAh | — | — |
| Güç | — | 46 W | — | — |
| Ses Seviyesi | — | 60 dB | — | — |
| Seri | Yui S7 | Dreame Bot | ILife H-GO | — |
| Model | S7 Plus | Bot D10S Plus | H-GO 300 | — |
Robot Süpürge Benzer Kategoriler
Robot Süpürge Ürünleri

23.249,07 TL

23.249,07 TL
































