Goldmaster Bloom Dereceli İyonlu 50 mm Keratin Seramik Saç Düzleştirici
Plaka Materyali
Keratin Seramik
En Düşük Isı
100 Derece
En Yüksek Isı
230 Derece
Renk
Siyah
Otomatik Kapanma Süresi
60 dk
Plaka Genişliği
50 mm
Kablo Uzunluğu
180 cm
Seri
Goldmaster Bloom
Buharlı
Hayır
Dereceli
Evet
Goldmaster Saç DüzleştiriciAprilla Saç DüzleştiriciBabyliss Saç DüzleştiriciDyson Saç DüzleştiriciArzum Saç DüzleştiriciPhilips Saç DüzleştiriciGrundig Saç DüzleştiriciRemington Saç DüzleştiriciBraun Saç DüzleştiriciRowenta Saç DüzleştiriciTrina Saç DüzleştiriciFakir Saç DüzleştiriciArçelik Saç DüzleştiriciSinbo Saç DüzleştiriciRaks Saç DüzleştiriciCvs Saç DüzleştiriciDempower Saç DüzleştiriciRevlon Saç DüzleştiriciVestel Saç DüzleştiriciHector Saç Düzleştirici
Goldmaster Bloom Dereceli İyonlu 50 mm Keratin Seramik Saç Düzleştirici Özellikleri
| Plaka Materyali | Keratin Seramik |
| En Düşük Isı | 100 Derece |
| En Yüksek Isı | 230 Derece |
| Renk | Siyah |
| Otomatik Kapanma Süresi | 60 dk |
| Plaka Genişliği | 50 mm |
| Kablo Uzunluğu | 180 cm |
| Seri | Goldmaster Bloom |
| Buharlı | Hayır |
| Dereceli | Evet |
| Dijital Ekran | Evet |
| Hava Üflemeli | Hayır |
| Hızlı Isınma | |
| Isı Ayar Kilidi | |
| Islak - Kuru Kullanım | Hayır |
| İyonlu | Evet |
| Kablosuz | |
| Mini | Hayır |
| Otomatik Kapanma | Evet |
| Plaka Kilidi | Evet |
| Plaka Uzunluğu | 100 mm |
| Saç Yakmayan | Hayır |
| Saçı Yıpratmayan | Evet |
| Sesli Uyarı | |
| Şarjlı | Hayır |
| Yüksek Isılı |
Goldmaster Bloom Dereceli İyonlu 50 mm Keratin Seramik Saç Düzleştirici Yorumları
Ürüne Puan Ver
YucamaCvsRemingtonArzumFakirRaksBraunYuiLesimaBabylissHairensAprillaRoziaReluxBufferGold MasterArçelikGrundigYasomiRowenta
Saç Düzleştirici Benzer Kategoriler
Saç Düzleştirici Ürünleri
Goldmaster Ürünleri
Goldmaster Saç Düzleştirici Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler
Goldmaster Su SebiliGoldmaster Yemek TakımıGoldmaster Dikey SüpürgeGoldmaster AirfryerGoldmaster Filtre Kahve MakinesiGoldmaster Türk Kahvesi MakinesiGoldmaster Kıyma MakinesiGoldmaster TartıGoldmaster Waffle MakinesiGoldmaster Tıraş MakinesiGoldmaster Kahve MakineleriGoldmaster ÇaycıGoldmaster VantilatörGoldmaster Uydu AlıcısıGoldmaster Tost MakinesiGoldmaster BlenderGoldmaster Seyahat ÜtüsüGoldmaster KettleGoldmaster Elektrikli CezveGoldmaster Tablet




























