Aydın Derya Artemis Elektrikli Şofben
Çalışma Tipi
Elektrikli
Sıcak Su Debisi
3 lt
Güç
7500 W
Kademe Sayısı
3 Kademeli
Maksimum Su Basıncı
10 bar
Minimum Su Basıncı
0.1 bar
Aşırı Isınma Emniyeti
Donma Emniyeti
Emniyet Sayısı
8 Emniyetli
Faz
Trifaze
1.240,63 TL
24 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
24 FİYAT
fiyatgaranti
Aydın Derya Mutfak Tipi Elektrikli Şofben
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.240,63 TL
ATE GRUP
Aydın derya Şofben
Ücretsiz Kargo
1.570,00 TL
Turizm Acenta ve Toptan Elektrik Malzeme
Derya Aydın Aydın Şofben 7500 W
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.697,50 TL
tanıdıkelektrikçi
Aydın derya Simetra Mutfak Tıpı Şofben
Ücretsiz Kargo
1.810,00 TL
Koçtaş
Aydın Derya Simetra Mutfak Tıpı Şofben
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.820,00 TL
azt bilisim elektrik
Aydın derya Aydın ŞOFBEN-AYD Derya Şofben
Ücretsiz Kargo
1.849,00 TL
Lumify
Aydın derya Aydın ŞOFBEN-AYD Derya Şofben
Ücretsiz Kargo
1.849,90 TL
Aydın Derya Artemis Elektrikli Şofben Özellikleri
| Çalışma Tipi | Elektrikli |
| Sıcak Su Debisi | 3 lt |
| Güç | 7500 W |
| Kademe Sayısı | 3 Kademeli |
| Maksimum Su Basıncı | 10 bar |
| Minimum Su Basıncı | 0.1 bar |
| Aşırı Isınma Emniyeti | |
| Donma Emniyeti | |
| Emniyet Sayısı | 8 Emniyetli |
| Faz | Trifaze |
| Hermetik | |
| İkaz Lambası | |
| Otomatik Kapanma | |
| Su Basınç Emniyeti |
Aydın Derya Artemis Elektrikli Şofben Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Aydın Derya Artemis Elektrikli Şofben' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Aydın Derya Artemis Elektrikli Şofben | Suyıka Champion Plus 3.7 lt 3 Kademeli Elektrikli Şofben | Deluxe 3 Kademeli Elektrikli Şofben | Su Isıtıcı Elektrikli Şofben 3 Kademeli - Yanmaz Iç Kablo Takım 7000W 50-60HZ HK-410 (5263) | |
| 1.240,63 TL | 2.910,00 TL | 3.000,00 TL | 2.682,92 TL | |
| Çalışma Tipi | Elektrikli | Elektrikli | Elektrikli | — |
| Sıcak Su Debisi | 3 lt | 3.7 lt | — | — |
| Güç | 7500 W | 7500 W | 9000 W | — |
| Kademe Sayısı | 3 Kademeli | 3 Kademeli | 3 Kademeli | — |
| Maksimum Su Basıncı | 10 bar | 10 bar | — | — |
| Minimum Su Basıncı | 0.1 bar | 1 bar | — | — |
































