Baymak TÜ 15 Elektrikli Şofben
Çalışma Tipi
Elektrikli
Sıcak Su Debisi
3 lt
Güç
1500 W
Kademe Sayısı
3 Kademeli
Maksimum Su Basıncı
10 bar
Minimum Su Basıncı
9 bar
Aşırı Isınma Emniyeti
Donma Emniyeti
Emniyet Sayısı
3 Emniyetli
Faz
Trifaze
12.231,38 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
3 FİYAT
enuygunkombi
Baymak (Montaj Hariç) 15 Lt. Yeni Tip Tezgah Üstü El. Termosifon
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
12.231,38 TL
Ekombimarket
Baymak Aqua Tezgah Üstü Elekktrikli Termosifon Tü-15 (MONTAJ HARİÇ)
Ücretsiz Kargo
12.500,00 TL
baymakyetkilibayi
Baymak Aqua Tezgah Üstü Elekktrikli Termosifon Tü-15 (MONTAJ HARİÇ)
Ücretsiz Kargo
12.500,00 TL
Baymak TÜ 15 Elektrikli Şofben Özellikleri
| Çalışma Tipi | Elektrikli |
| Sıcak Su Debisi | 3 lt |
| Güç | 1500 W |
| Kademe Sayısı | 3 Kademeli |
| Maksimum Su Basıncı | 10 bar |
| Minimum Su Basıncı | 9 bar |
| Aşırı Isınma Emniyeti | |
| Donma Emniyeti | |
| Emniyet Sayısı | 3 Emniyetli |
| Faz | Trifaze |
| Hermetik | |
| İkaz Lambası | |
| Otomatik Kapanma | |
| Su Basınç Emniyeti |
Baymak TÜ 15 Elektrikli Şofben Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Baymak TÜ 15 Elektrikli Şofben' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Baymak TÜ 15 Elektrikli Şofben | Hotpoint-Ariston Andris Lux 30 11 lt Elektrikli Şofben | Fakir Solero 3 Kademeli Elektrikli Şofben | Regal RGL 65 MK Elektrikli Şofben | |
| 12.231,38 TL | 11.742,12 TL | 9.900,00 TL | 10.043,07 TL | |
| Çalışma Tipi | Elektrikli | Elektrikli | Elektrikli | Elektrikli |
| Sıcak Su Debisi | 3 lt | 11 lt | 3 lt | 3 lt |
| Güç | 1500 W | 1500 W | 7500 W | 2000 W |
| Kademe Sayısı | 3 Kademeli | 3 Kademeli | 3 Kademeli | 3 Kademeli |
| Maksimum Su Basıncı | 10 bar | 16 bar | 10 bar | 10 bar |
| Minimum Su Basıncı | 9 bar | 8 bar | 0.1 bar | 0.1 bar |
Şofben Benzer Kategoriler
Şofben Ürünleri
Baymak Ürünleri

15.000,00 TL

15.000,00 TL






























