Egesan Ege-san Ayyıldız 3 lt 3 Kademeli Monofaze Elektrikli Şofben
Çalışma Tipi
Elektrikli
Sıcak Su Debisi
3 lt
Güç
7000 W
Kademe Sayısı
3 Kademeli
Maksimum Su Basıncı
11 bar
Minimum Su Basıncı
0.1 bar
Aşırı Isınma Emniyeti
Donma Emniyeti
Emniyet Sayısı
7 Emniyetli
Faz
Monofaze
1.691,99 TL
4 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
4 FİYAT
ergom
Egesan Anadolu Elektrikli Şofben Ani Su Isıtıcı
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.691,99 TL
ERGOM
Egesan Ege-San Anadolu Elektrikli Şofben Şofben
Ücretsiz Kargo
2.115,08 TL
ERGOM
Egesan Ege-san Anadolu Elektrikli Şofben Şofben
Ücretsiz Kargo
2.399,98 TL
ERGOM
AYYILDIZ Egesan Elektrikli Banyo Şofbeni Serisi
Ücretsiz Kargo
2.599,98 TL
Egesan Ege-san Ayyıldız 3 lt 3 Kademeli Monofaze Elektrikli Şofben Özellikleri
| Çalışma Tipi | Elektrikli |
| Sıcak Su Debisi | 3 lt |
| Güç | 7000 W |
| Kademe Sayısı | 3 Kademeli |
| Maksimum Su Basıncı | 11 bar |
| Minimum Su Basıncı | 0.1 bar |
| Aşırı Isınma Emniyeti | |
| Donma Emniyeti | |
| Emniyet Sayısı | 7 Emniyetli |
| Faz | Monofaze |
| Hermetik | |
| İkaz Lambası | |
| Otomatik Kapanma | |
| Su Basınç Emniyeti |
Egesan Ege-san Ayyıldız 3 lt 3 Kademeli Monofaze Elektrikli Şofben Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Egesan Ege-san Ayyıldız 3 lt 3 Kademeli Monofaze Elektrikli Şofben' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Egesan Ege-san Ayyıldız 3 lt 3 Kademeli Monofaze Elektrikli Şofben | Jumbo Deluxe Şofben 22 Elektrikli Su Isıtma Kapasitesi ile Güçlü Performans Sunan Model | Beyaz Şohben - Elektrikli | Go İthalat Elektrikli Şofben 7000W 3 Kademeli Su Isıtıcı HK-410 Yanmaz İç Kablo Takım | |
| 1.691,99 TL | 2.506,90 TL | 2.506,90 TL | 2.507,42 TL |
Şofben Benzer Kategoriler
Şofben Ürünleri

2.668,00 TL

2.656,30 TL





























![Wender Termik OM611 OM612 [SPR901>904 VITO638] - Siyah](https://kkpejrzzynqs.merlincdn.net/resize/200/200/90/products/7436527.jpg)
![Wender Bmw Termik M50 M52 M54 [E34>E46 X5:E53] 3 Delik - Siyah](https://kkpejrzzynqs.merlincdn.net/resize/200/200/90/products/7429873.jpg)