Protherm T191/L Hermetik 11 lt Doğalgazlı Şofben
Çalışma Tipi
Doğalgazlı
Sıcak Su Debisi
11 lt
Güç
9000 W
Kademe Sayısı
3 Kademeli
Maksimum Su Basıncı
10 bar
Minimum Su Basıncı
0.2 bar
Aşırı Isınma Emniyeti
Donma Emniyeti
Emniyet Sayısı
7 Emniyetli
Faz
Trifaze
22.420,40 TL
4 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
4 FİYAT
Teknosa
Protherm T191/l 11 L Doğalgazlı Hermetik Şofben (Baca Dahil)
Ücretsiz Kargo
22.420,40 TL
Koçtaş
Protherm (baca Dahil) T191/l 11 Lt. Doğalgazlı Hermetik Şofben
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
22.500,00 TL
enuygunkombi
Protherm (Baca Dahil) T191/L 11 Lt. Doğalgazlı Hermetik Şofben
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
22.505,74 TL
enuygunkombi
Protherm T 191/L (H-TR) 11 LT Hermetik Şofben
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
22.532,36 TL
Protherm T191/L Hermetik 11 lt Doğalgazlı Şofben Özellikleri
| Çalışma Tipi | Doğalgazlı |
| Sıcak Su Debisi | 11 lt |
| Güç | 9000 W |
| Kademe Sayısı | 3 Kademeli |
| Maksimum Su Basıncı | 10 bar |
| Minimum Su Basıncı | 0.2 bar |
| Aşırı Isınma Emniyeti | |
| Donma Emniyeti | |
| Emniyet Sayısı | 7 Emniyetli |
| Faz | Trifaze |
| Hermetik | |
| İkaz Lambası | |
| Otomatik Kapanma | |
| Su Basınç Emniyeti |
Protherm T191/L Hermetik 11 lt Doğalgazlı Şofben Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Protherm T191/L Hermetik 11 lt Doğalgazlı Şofben' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Protherm T191/L Hermetik 11 lt Doğalgazlı Şofben | Vaillant Ved-Pro 24/7 8 lt Trifaze Elektrikli Şofben | Demirdöküm DDEI 4 lt 3 Kademeli Elektrikli Şofben | Baymak BT 8000 Elektrikli Şofben | |
| 22.420,40 TL | 19.496,00 TL | 18.999,00 TL | 19.107,48 TL | |
| Çalışma Tipi | Doğalgazlı | Elektrikli | Elektrikli | Elektrikli |
| Sıcak Su Debisi | 11 lt | 8 lt | 4 lt | 3 lt |
| Güç | 9000 W | 24000 W | — | 2000 W |
| Kademe Sayısı | 3 Kademeli | 3 Kademeli | 3 Kademeli | 3 Kademeli |
| Maksimum Su Basıncı | 10 bar | 10 bar | 10 bar | 9 bar |
| Minimum Su Basıncı | 0.2 bar | 0.1 bar | 0.1 bar | 0.1 bar |























