Royal Banyom 4 lt 3 Kademeli Elektrikli Şofben
Çalışma Tipi
Elektrikli
Sıcak Su Debisi
4 lt
Güç
7000 W
Kademe Sayısı
3 Kademeli
Maksimum Su Basıncı
10 bar
Minimum Su Basıncı
0.2 bar
Aşırı Isınma Emniyeti
Donma Emniyeti
Emniyet Sayısı
7 Emniyetli
Faz
Trifaze
2.499,00 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZRoyal ŞofbenBaymak ŞofbenElektrikli ŞofbenDemirdöküm ŞofbenHermetik ŞofbenDoğalgazlı ŞofbenVeito Şofbenİhlas Elektrikli ŞofbenDaxom ŞofbenStilevs ŞofbenArzum ŞofbenJumbo ŞofbenArçelik ŞofbenDemirdöküm Hermetik ŞofbenArtemis ŞofbenBaymak Elektrikli ŞofbenSimetra ŞofbenSem ŞofbenArnica ŞofbenFakir Şofben
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
İstoçAVM
Royal Banyom Elektrikli Şofben 7 Emniyetli Ani Isıtıcı 2 Yıl Garanti %35 Elektrik Tasarruflu
Ücretsiz Kargo
2.499,00 TL
Gmz Shop
Banyom Elektrikli Şofben 7500-9000W
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
4.029,21 TL
Royal Banyom 4 lt 3 Kademeli Elektrikli Şofben Özellikleri
| Çalışma Tipi | Elektrikli |
| Sıcak Su Debisi | 4 lt |
| Güç | 7000 W |
| Kademe Sayısı | 3 Kademeli |
| Maksimum Su Basıncı | 10 bar |
| Minimum Su Basıncı | 0.2 bar |
| Aşırı Isınma Emniyeti | |
| Donma Emniyeti | |
| Emniyet Sayısı | 7 Emniyetli |
| Faz | Trifaze |
| Hermetik | |
| İkaz Lambası | |
| Otomatik Kapanma | |
| Su Basınç Emniyeti |
Royal Banyom 4 lt 3 Kademeli Elektrikli Şofben Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Royal Banyom 4 lt 3 Kademeli Elektrikli Şofben' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Royal Banyom 4 lt 3 Kademeli Elektrikli Şofben | Basic Şofben 3 Yıl Garantili (montaj Hariç) 6 Mt Kablolu Tam Takım Set | Şofben 6 Mt Kablo Dahil Tam Takım Set | Go İthalat JUMBO PREMİUM BEYAZ SU ISITICI ELEKTRİKLİ ŞOFBEN DUŞ BAŞLIK 7 EMNİYET TERMOSTAT 3 KADEMELİ 8000W (53 | |
| 2.499,00 TL | 4.049,50 TL | 4.049,50 TL | 4.104,25 TL |
Şofben Benzer Kategoriler
Şofben Ürünleri
Royal Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler

4.174,00 TL

3.582,32 TL

3.299,00 TL


























