Sem Majesty BT-1 3 lt 3 Kademeli Elektrikli Şofben
Çalışma Tipi
Elektrikli
Sıcak Su Debisi
3 lt
Güç
7600 W
Kademe Sayısı
3 Kademeli
Maksimum Su Basıncı
11 bar
Minimum Su Basıncı
0.5 bar
Aşırı Isınma Emniyeti
Donma Emniyeti
Emniyet Sayısı
7 Emniyetli
Faz
Trifaze
5.999,00 TL
Sem ŞofbenSem Elektrikli ŞofbenBaymak ŞofbenElektrikli ŞofbenDemirdöküm ŞofbenHermetik ŞofbenDoğalgazlı ŞofbenVeito Şofbenİhlas Elektrikli ŞofbenDaxom ŞofbenStilevs ŞofbenArzum ŞofbenJumbo ŞofbenArçelik ŞofbenDemirdöküm Hermetik ŞofbenArtemis ŞofbenBaymak Elektrikli ŞofbenSimetra ŞofbenArnica ŞofbenFakir Şofben
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
YAMAN BEYAZ EŞYA
SEM Majesty Elektrikli Şofben
Ücretsiz Kargo
5.999,00 TL
Sem Majesty BT-1 3 lt 3 Kademeli Elektrikli Şofben Özellikleri
| Çalışma Tipi | Elektrikli |
| Sıcak Su Debisi | 3 lt |
| Güç | 7600 W |
| Kademe Sayısı | 3 Kademeli |
| Maksimum Su Basıncı | 11 bar |
| Minimum Su Basıncı | 0.5 bar |
| Aşırı Isınma Emniyeti | |
| Donma Emniyeti | |
| Emniyet Sayısı | 7 Emniyetli |
| Faz | Trifaze |
| Hermetik | |
| İkaz Lambası | |
| Otomatik Kapanma | |
| Su Basınç Emniyeti |
Sem Majesty BT-1 3 lt 3 Kademeli Elektrikli Şofben Yorumları
Ürüne Puan Ver
FakirHotpoint-AristonCvsBekoVestelArçelikMerttuğHookKingAksuAriusBaymakVestfrostKospelSemaDemir Döküm
'Sem Majesty BT-1 3 lt 3 Kademeli Elektrikli Şofben' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Sem Majesty BT-1 3 lt 3 Kademeli Elektrikli Şofben | Sem BT-1 Selen 3 lt Elektrikli Şofben | SEM Tulpar SW-1209 D 9 KW Monofaze Şofben | İhlas Aura 105 MC 4 lt 3 Kademeli Elektrikli Şofben | |
| 5.999,00 TL | 5.499,00 TL | 6.649,05 TL | 5.449,00 TL | |
| Çalışma Tipi | Elektrikli | Elektrikli | — | Elektrikli |
| Sıcak Su Debisi | 3 lt | 3 lt | — | 4 lt |
| Güç | 7600 W | 7000 W | — | 7000 W |
| Kademe Sayısı | 3 Kademeli | 3 Kademeli | — | 3 Kademeli |
| Maksimum Su Basıncı | 11 bar | 11 bar | — | 10 bar |
| Minimum Su Basıncı | 0.5 bar | 0.5 bar | — | 0.1 bar |

































