Dell Subwooferlı Kablolu Bluetoothlu USB Dolby Atmos Soundbar Siyah
Uyumlu Cihaz
TV - Bilgisayar - Akıllı Telefon - Tablet - Ev Sinema Sistemi
Kanal Sayısı
2.1
Bağlantı Tipi
Kablolu
Güç
60 W
Subwooferlı
Ses Seviyesi
80 dB
Bluetooth Versiyonu
4.2
Soundbar Yükseklik
22 mm
Soundbar Genişlik
297 mm
Soundbar Derinlik
17 mm
5.200,00 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZBenzer Ürünler
Razer SoundbarBose SoundbarSennheiser SoundbarDenon SoundbarLeader SoundbarDolby Atmos SoundbarLg SoundbarGrundig SoundbarMaxword SoundbarSamsung SoundbarVestel SoundbarGoldmaster SoundbarHp SoundbarJbl SoundbarLenovo SoundbarMikado SoundbarPhilips SoundbarTcl SoundbarXiaomi SoundbarYamaha Soundbar
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
Atom Bilgisayar
Dell SB521A Slim Soundbar (520-AASI) Tiz ve Bas Ayarı ile Gelişmiş Ses Deneyimi
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
5.200,00 TL
atom bilgisayar
Dell Slim Soundbar
Ücretsiz Kargo
5.200,00 TL
Dell Subwooferlı Kablolu Bluetoothlu USB Dolby Atmos Soundbar Siyah Özellikleri
| Uyumlu Cihaz | TV - Bilgisayar - Akıllı Telefon - Tablet - Ev Sinema Sistemi |
| Kanal Sayısı | 2.1 |
| Bağlantı Tipi | Kablolu |
| Güç | 60 W |
| Subwooferlı | |
| Ses Seviyesi | 80 dB |
| Bluetooth Versiyonu | 4.2 |
| Soundbar Yükseklik | 22 mm |
| Soundbar Genişlik | 297 mm |
| Soundbar Derinlik | 17 mm |
| 3D | |
| AUX | |
| Bluetooth | |
| Dolby Atmos | |
| DTS | |
| HDMI | |
| Kumandalı | |
| Mini | |
| NFC | |
| Radyolu | |
| Renk | Siyah |
| RGB | |
| Subwoofer Derinlik | 295 mm |
| Subwoofer Genişlik | 210 mm |
| Subwoofer Güç | 100 W |
| Subwoofer Tipi | Harici |
| Subwoofer Yükseklik | 343 mm |
| Ultra Slim | |
| USB |
Dell Subwooferlı Kablolu Bluetoothlu USB Dolby Atmos Soundbar Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Dell Subwooferlı Kablolu Bluetoothlu USB Dolby Atmos Soundbar Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Dell Subwooferlı Kablolu Bluetoothlu USB Dolby Atmos Soundbar Siyah | Maxword SLC-170 300 W 90 dB Harici 130 W Subwooferlı Kablolu-Kablosuz Bluetoothlu USB 2.1 Soundbar Siyah | Lenovo Thinkplus Kablosuz Bluetoothlu USB 2.0 Soundbar Siyah | CetKing Dj-16 Rgb Işıklı, Bluetooth, Kablosuz Soundbar,hoparlör | |
| 5.200,00 TL | 5.490,00 TL | 5.680,08 TL | 5.376,84 TL | |
| Uyumlu Cihaz | TV - Bilgisayar - Akıllı Telefon - Tablet - Ev Sinema Sistemi | TV - Bilgisayar - Akıllı Telefon - Tablet - Ev Sinema Sistemi | TV - Bilgisayar - Akıllı Telefon - Tablet - Ev Sinema Sistemi | — |
| Kanal Sayısı | 2.1 | 2.1 | 2.0 | — |
| Bağlantı Tipi | Kablolu | Kablolu-Kablosuz | Kablosuz | — |
| Güç | 60 W | 300 W | 200 W | — |
| Subwooferlı | — | |||
| Ses Seviyesi | 80 dB | 90 dB | 100 dB | — |
| Bluetooth Versiyonu | 4.2 | 5.0 | 5.0 | — |
| Soundbar Yükseklik | 22 mm | 80 mm | 70 mm | — |
| Soundbar Genişlik | 297 mm | 860 mm | 300 mm | — |
| Soundbar Derinlik | 17 mm | 70 mm | 100 mm | — |


























