Goldmaster SB-1110 40 W Kablosuz Bluetoothlu USB Soundbar Siyah
Uyumlu Cihaz
TV - Bilgisayar - Akıllı Telefon - Tablet - Ev Sinema Sistemi
Kanal Sayısı
2.0
Bağlantı Tipi
Kablosuz
Güç
40 W
Subwooferlı
Ses Seviyesi
80 dB
Bluetooth Versiyonu
4.2
Soundbar Yükseklik
60 mm
Soundbar Genişlik
780 mm
Soundbar Derinlik
61.3
6.999,00 TL
6 FİYAT ARASINDA EN UCUZBenzer Ürünler
Mağaza Fiyatları
6 FİYAT
Inbox
OXS S2 Thunder Lite Soundbar Siyah
Ücretsiz Kargo
6.999,00 TL
Mösta
Oxs Thunder Lite PC Oyun Soundbar | Sanal Surround | 2.0 | HDMI/AUX/Optik | Bluetooth 5.0
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
7.801,92 TL
MÖSTA
OXS S2 Thunder Lite PC Oyun Soundbar, Sanal Surround Sesli TV ve Bilgisayar için Ses Barları, 2 Tam Aralıklı Sürücü, Bas Tüpü, Kompakt Tasarım, HDMI/AUX/Optik Uyumlu, Bluetooth 5.0 Kablosuz Bağlantı
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
7.999,00 TL
Teknosa
OXS S2 Thunder Lite PC Oyun Soundbar Sanal Surround Sesli TV ve Bilgisayar İçin Ses Barları
Ücretsiz Kargo
7.999,00 TL
Turkcell
Oxs S2 Thunder Lite Pc Oyun Soundbar Siyah
Ücretsiz Kargo
8.999,00 TL
Beymen
Oxs S2 Thunder Lite Pc Gamer Sanal Surround Sesli Tv Ve Bilgisayar Için Oyuncu Ses Sistemi Soundbar - Siyah
Ücretsiz Kargo
9.999,00 TL
Goldmaster SB-1110 40 W Kablosuz Bluetoothlu USB Soundbar Siyah Özellikleri
| Uyumlu Cihaz | TV - Bilgisayar - Akıllı Telefon - Tablet - Ev Sinema Sistemi |
| Kanal Sayısı | 2.0 |
| Bağlantı Tipi | Kablosuz |
| Güç | 40 W |
| Subwooferlı | |
| Ses Seviyesi | 80 dB |
| Bluetooth Versiyonu | 4.2 |
| Soundbar Yükseklik | 60 mm |
| Soundbar Genişlik | 780 mm |
| Soundbar Derinlik | 61.3 |
| 3D | |
| AUX | |
| Bluetooth | |
| Dolby Atmos | |
| DTS | |
| HDMI | |
| Kumandalı | |
| Mini | |
| NFC | |
| Radyolu | |
| Renk | Siyah |
| RGB | |
| Subwoofer Derinlik | 295 mm |
| Subwoofer Genişlik | 184 mm |
| Subwoofer Güç | 100 W |
| Subwoofer Tipi | Harici |
| Subwoofer Yükseklik | 410 mm |
| Ultra Slim | |
| USB |
Goldmaster SB-1110 40 W Kablosuz Bluetoothlu USB Soundbar Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Goldmaster SB-1110 40 W Kablosuz Bluetoothlu USB Soundbar Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Goldmaster SB-1110 40 W Kablosuz Bluetoothlu USB Soundbar Siyah | Goldmaster SW-800 Harici 60 W Subwooferlı Kablosuz Bluetoothlu USB Dolby Atmos Soundbar Siyah | Goldmaster Sw-910 70 W Harici 30 W Subwooferlı Kablolu Bluetoothlu USB 2.1 Soundbar Siyah | Samsung Hw-b450/tk 25 W Harici 40 W Subwooferlı Kablosuz Bluetoothlu USB Dolby Atmos 2.1 Soundbar Siyah | |
| 6.999,00 TL | 7.999,00 TL | 7.999,00 TL | 8.799,00 TL | |
| Uyumlu Cihaz | TV - Bilgisayar - Akıllı Telefon - Tablet - Ev Sinema Sistemi | TV - Bilgisayar - Akıllı Telefon - Tablet - Ev Sinema Sistemi | TV - Bilgisayar - Akıllı Telefon - Tablet - Ev Sinema Sistemi | TV - Bilgisayar - Akıllı Telefon - Tablet - Ev Sinema Sistemi |
| Kanal Sayısı | 2.0 | 2.1 | 2.1 | 2.1 |
| Bağlantı Tipi | Kablosuz | Kablosuz | Kablolu | Kablosuz |
| Güç | 40 W | — | 70 W | 25 W |
| Subwooferlı | ||||
| Ses Seviyesi | 80 dB | 100 dB | 80 dB | 80 dB |
| Bluetooth Versiyonu | 4.2 | 2.1 | 4.2 | 4.2 |
| Soundbar Yükseklik | 60 mm | 60 mm | 95.5 mm | 59 mm |
| Soundbar Genişlik | 780 mm | 780 mm | 810 mm | 858.8 mm |
| Soundbar Derinlik | 61.3 | 60 mm | 66.6 mm | 75 mm |
































