Sandisk Ultra 3D SDSSDH3-1T00-G25 SATA 1 TB 2.5 inç SSD
Bağlantı Arayüzü
SATA
Kapasite
1 TB
Boyut
2.5 inç
Okuma Hızı
560 MB/s
Yazma Hızı
530 MB/s
İletim Protokolü
AHCI
Kullanım
Gaming
RGB
Soğutucu
SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-1T00-G25 2.5" 1 TB SATA 3 SSD
7.000,00 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZ
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
meretox
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
7.000,00 TL
Sandisk Ultra 3D 1TB SSD
meretox
Sandisk Ultra 3D 1TB SSD
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
Sandisk Ultra 3D SDSSDH3-1T00-G25 SATA 1 TB 2.5 inç SSD Özellikleri
Bağlantı ArayüzüSATA
Kapasite1 TB
Boyut2.5 inç
Okuma Hızı560 MB/s
Yazma Hızı530 MB/s
İletim ProtokolüAHCI
KullanımGaming
RGB
Soğutucu
Sandisk Ultra 3D SDSSDH3-1T00-G25 SATA 1 TB 2.5 inç SSD Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Sandisk Ultra 3D SDSSDH3-1T00-G25 SATA 1 TB 2.5 inç SSD' ile benzer ürünleri karşılaştırın